Łukasz Jakubowski
Dla użytkownika Łukasz Jakubowski
Udzielam korepetycji
- 100 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 5
Nie ważne z jakiego punktu zaczynasz. Łukasz jest pomocą zesłaną prosto z nieba. W 6-7 miesięcy Łukasz nauczył mnie chemii rozszerzonej od totalnego zera na poziom tak wysoki, że podchodzę czerwcowego terminu z chemii tak spokojny jak nigdy. Przede wszystkim nauczył mnie myśleć logicznie i poradził sobie nawet z moim zdiagnozowanym ADHD, które czyni ze mnie nieco wolniej pracującego ucznia. Nigdy nie jest za późno, właśnie kończę studia magisterskie i czuję, że start na kierunek lekarski wcale nie musi być nieosiągalny. Z Łukaszem pracuje się genialnie i swobodnie, sam jest dużym pasjonatem i to czuć na każdym kroku. Przerobiłem w ciągu dwóch lat 2 innych korepetytorów, o wiele droższych i kompletnie nie potrafiących tłumaczyć chemii, wypalonych zawodowo. Jedyne czego żałuję to, że nie trafiłem na Łukasza rok wcześniej. Człowiek z pasją, któremu przede wszystkim zależy na osiągnięciach ucznia.
Świetnie prowadzone zajęcia, swobodna i miała atmosfera. Dzięki Łukaszowi udało mi się zrealizować 4 lata chemii na poziomie rozszerzonym, która nie była moją mocną stroną. Polecam !!
Łukasz spadł mi z nieba w momencie, w którym tego najbardziej potrzebowałam. Byłam załamana chemią, maturą, natłokiem różnych spraw. A wtedy pojawił się ON i (nieironicznie) uratował moją chemię. Łukasz jest osobą pełną pasji i zaangażowania. Potrafi wytłumaczyć trudne rzeczy w zrozumiały sposób. Atmosfera na jego zajęciach jest bardzo swobodna, a zarazem motywująca do działania. Z całego serduszka polecam :))
Bardzo Polecam!Pan Łukasz ma olbrzymią wiedzę i odpowie zawsze na każde pytanie.Na lekcjach panuje przyjemna atmosfera dzięki której chce się uczyć.Zadania które wydawały się trudne dzięki bardzo dokładnemu wytłumaczeniu stają się logiczne i zrozumiałe.Polecam każdemu kto ma problem z chemią jak i przygotowuje się do matury.
Świetne korepetycje! Jestem bardzo zadowolony, bo dzięki Panu Łukaszowi przetrwałem i zrozumiałem rozszerzoną chemię w liceum. Potrafi super przekazać materiał oraz jest godny zaufania.
Posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu chemii i nie tylko.
ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Wyślij wiadomość