Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Nowy Dwór Mazowiecki (i okolice również)
Legionowo (i okolice również)
Nasielsk (i okolice również)
Pułtusk (i okolice również)
Jabłonna
Serock

kaś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika kaś

O mnie

Absolwentka Filologii Polskiej (spec. nauczycielska oraz edytorska), nauczyciel j. polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Najlepiej czuję się w zakresie licealnym, choć z dziećmi również mam doskonały kontakt.Prowadzę również zajęcia dodatkowe z teatru oraz z efektywnego uczenia się.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w klasach 4-6, młodzieżą gimnazjalną oraz licealną. Z powodzeniem przygotowuje do matury, egzaminów komisyjnych.W ofercie sa rowniez lekcje z historii i wiedzy o społeczeństwie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 09.2016
UKSW
Magister
Filologia Polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Super nauczycielka. Dzięki pani Kasi udało mi się uzyskać bardzo dobry wynik z matury z języka polskiego. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Super zajęcia! 95% z matury rozszerzonej. Wystarczyło tylko sumiennie pracować na zajęciach. Bez nich nie zdałabym na pewno nawet na 30%.
Zajęcia warte polecenia.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2015

Zdecydowanie najlepsze korepetycje na jakie mogłam trafić w Internecie.
Świetny kontakt, profesjonalne, indywidualne podejście, błyskawiczna pomoc w wykonaniu zadania ((j. polski), nawet pomoc w innym przedmiocie nie zaznaczonym w ogłoszeniu! Tutaj znajdziecie wszystko co potrzebne do egzaminu, uzyskacie wsparcie! A wszystko to dzięki świetnej korepetytorce, która przechodziła przez to samo i najlepiej wie jaką drogą poprowadzić do sukcesu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.