Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Bielany +2)
Łuków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 100 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Witam,
Potrzebujesz pomocy w grze na fortepianie, saksofonie, improwizacji czy teorii muzyki?
A może Twój belfer w szkole muzycznej stracił cierpliwość i jedyne co potrafi to krzyczeć i krytykować?
A może po prostu masz instrument jesteś dorosły, ale nie umiesz na nim grać?

Jeśli tak to świetnie trafiłeś! Oferuję swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, ale również dorosłymi! Jako pedagog spełniam swoją misję społeczną już piąty rok! Uważam, że wiek nie ma znacznie i jeśli ktoś bardzo chce może spełnić swoje marzenia nawet w wieku 30-40 lat! Jeśli masz w sobie dość wytrwałości i jesteś ambitny to jestem tutaj po to, żeby Ci pomóc! Oferuję również swoją anielską cierpliwość do pracy z dzieciakami ze szkół muzycznych dla, których cierpliwość własnego belfra przekroczyła wszelkie granice! Poćwiczę, również z Twoim dzieciakiem przed przesłuchaniami i egzaminem!
Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i te, które nabrały biegłości w grze na tym instrumencie. Zajęcia prowadzę w sposób indywidualny co sprzyja szybkiemu opanowaniu materiału. Jedyne takie u profesjonalnego muzyka studiującego muzykę jazzową oraz estradową.

Ogłoszenie również kieruje do wokalistów jak i producentów tworzących muzykę.

W programie uczeń zapozna się z budową instrumentu, nauczy się notacji muzycznej i zastosuje ją w praktyce, a także pozna podstawy z zakresu historii i teorii muzyki. Osoby zaawansowane w grze na instrumencie poznają tajniki improwizacji i będą mogły szlifować dotychczasowe umiejętności w oparciu o swoje ulubione utwory.

Oferuje pomoc w wyborze i kupnie instrumenty, a także wszelkich innych akcesoriów związanych z nauką.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Akademia Muzyczna w Poznaniu
Magister
jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.