KuzniaGitarzystow

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Białystok
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka55 - 70 / 45 min

KuzniaGitarzystow

Opis ogłoszenia

Kuźnia Gitarzystów to miejsce jedyne w swoim rodzaju, stworzone przez gitarzystów dla gitarzystów. U nas nauczycie się grać na gitarze klasycznej, akustyczne, elektrycznej lub basowej niezależnie od wieku, długości palców, posiadanego słuchu, czy talentu, w sposób oraz w warunkach, w jakich* zawsze chcieliście to zrobić! Indywidualne lekcje* oraz stosowane przez nas* innowacyjne metody nauczania gwarantują bardzo wysoką skuteczność. Wykształciliśmy już kilkuset zadowolonych gitarzystów!*

Dlaczego warto uczyć się właśnie u nas? Oto kilka powodów

Doświadczenie
Zebrane przez naszych nauczycieli doświadczenia pozwoliły nam stworzyć autorski program nauczania gitarzystów początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych (ewenement w prywatnym szkolnictwie muzycznym!) będący dokładną odpowiedzią na wasze potrzeby. Wszystkie piosenki, na podstawie których uczycie się grać na gitarze, są nieśmiertelnymi przebojami i obowiązkowymi punktami w repertuarze każdego gitarzysty!

Pomoce dydaktyczne
Napisane na podstawie naszych programów nauczania podręczniki gry na gitarze *zawierają *wszystkie niezbędne do nauki materiały (grafiki, tabulatury, nuty, itd.). Wraz z podręcznikiem otrzymacie również dodatkowe materiały pomocnicze – podkłady mp3 do ćwiczeń, lekcje video na płycie DVD, oraz dostęp do naszej stale powiększającej się internetowej bazy danych! Last, but not least – każdy z Was otrzyma również dostęp do swojego internetowego Dziennika Ucznia, w którym znajdzie wszystkie ważniejsze uwagi z każdej Waszej lekcji!

Instrumenty
Jeżeli chcesz umówić się na lekcje po szkole lub pracy, ale nie w smak Ci nosić przez cały dzień gitary – nie musz! U nas czekają na Ciebie markowe instrumenty wysokiej klasy *tylko do Twojej dyspozycji: *gitary klasyczne: Yamaha C30, gitary akustyczne: Fender CD140, gitary elektryczne: Ibanez SA120EX, Epiphone Les Paul 100 i Squier Stratocaster Affinity, Squier Tlecaster Affinity oraz gitary basowe: Squier Affinity P Bass i Ibanez GSR200

Technologia
Aby nauka była jeszcze efektywniejsza, do pomocy zaprzęgliśmy najnowsze zdobycze techniki: mikrofony do nagrywania i analizy naszej gry, kamerki internetowe do obserwowania pozycji kciuka z tyłu gryfu oraz dedykowane programy komputerowe, dzięki którym zwolnimy i zapętlimy interesujący nas fragment utworu, nad którym pracujemy – witamy w szkole XXI w.!

*Kontrola jakości
Nie jest łatwo zostać nauczycielem Kuźni Gitarzystów. Każdy z naszych pedagogów nie tylko przeszedł kilkudziesięciogodzinne szkolenie wstępne zakończone egzaminem, ale również co miesiąc odbywa dwugodzinne konsultacje poszerzające i utrwalające jego znajomość Programu Nauczania. W Kuźni Gitarzystów nie spoczywamy na laurach – rozwijamy się i uczymy tak samo jak Wy!

Zniżki i nagrody
Kuźnia Gitarzystów współpracuje m.in. ze sklepami „TanieStruny”, „Lach&La ch”, magazynem „Gitarzysta” oraz pracownią lutniczą Guitar Help. Owocem tej współpracy są nie tyko zniżki dla naszych uczniów, ale również cenne nagrody przyznawane w naszych cotygodniowych konkursach, m.in. wejściówki na koncerty, prenumeraty czasopism gitarowych i komplety strun!

Jam Sessions
Każdą zdobytą w naszej szkole umiejętność będziecie mogli od razu wypróbować „w boju” podczas naszych comiesięcznych jam sessions z udziałem uczniów i kadry Kuźni Gitarzystów. Wystarczy kilka akordów lub temat i utwór do jammowania gotowy! Nagrania z naszego wspólnego muzykowania znajdziecie na naszym kanale YT!
Warsztaty
Dodatkowo nasi uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach gry w zespole (próba wraz z profesjonalną sekcją rytmiczną w jednej z warszawskich sal prób przeprowadzona pod okiem nauczyciela) oraz spotkaniach z czołowymi polskimi gitarzystami organizowanych regularnie przez Kuźnię Gitarzystów. W końcu będziecie mogli zagrać z całym zespołem oraz spotkać Waszych idoli na żywo!

Społeczność
Ucząc się u nas macie szansę poznać podobnych sobie miłośników gitary i muzyki gitarowej. Na naszym forum nie tylko wymienicie się z innymi swoimi spostrzeżeniami i fascynacjami muzycznymi, nie tylko otrzymacie odpowiedzi na frapujące Was pytania, ale również znajdziecie kogoś do wspólnej gry!

Komfort
Oferujemy wam warunki nauki o jakich do tej pory mogliście jedynie marzyć! Lokal w centrum, gitary i wzmacniacze czekające na was na miejscu, wygodny kącik do złapania tchu przed zajęciami - to wszystko i wiele więcej znajdziecie tylko w Kuźni Gitarzystów!

Podejście
Bierzemy pod uwagę oczywisty fakt, że większość z was uczy się lub pracuje, a plany zostania wirtuozem porzuciliście wraz z wiarą w Świętego Mikołaja. W Kuźni Gitarzystów uczycie się w swoim tempie, bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, oraz w wygodnych dla Was godzinach!

Satysfakcja
Pamiętamy również, że gra na gitarze, ale również sama nauka, ma być dla Was przyjemnością. U nas nie uczycie się, bo musicie! Pasjonująca się swoim zajęciem młoda kadra zarazi Was swoim entuzjazmem, a efekty Waszej pracy ujrzycie już po pierwszym miesiącu nauki!

Relaks
Masz jeszcze kwadrans do lekcji, a już jesteś na miejscu? Nie ma problemu! U nas zastaniesz wygodny fotel, pyszną herbatę oraz najnowszy numer renomowanego miesięcznika „Gitarzysta”, które umilą Ci oczekiwanie na Twoją lekcję!

Dźwięk
Nasze pomieszczenia są przystosowane akustycznie tak, abyście mogli cieszyć się komfortem gry oraz wspaniałym dźwiękiem Waszych instrumentów!

Jeśli wszystko to nie przekonało Cię jeszcze, że właśnie Kuźnia GItarzystów to miejsce, którego szukasz, zapraszamy Cię na darmową lekcję próbną!

Jesteśmy przekonani, że gdy już raz do nas zawitasz, z pewnością *zechcesz zostać tu na dłużej…

telefon: 535 220 180

gg: 32551080

adres: ul. Solidarności 119/125 lok. 103, Warszawa

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

KuzniaGitarzystow
ul. Solidarności 119/125 lok. 103
Warszawa

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.