Aleksander Niedzielski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice (Żerniki)
Zabrze
Bytom
Tarnowskie Góry
Mikołów
Katowice
Tychy
Mysłowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kurs rysunku odręcznego prowadzony przez nauczyciela akademickiego, mającego ponad 25 letnią praktykę zdobytą podczas plenerów rysunkowych i praktyk studenckich w kraju i za granicą. Prowadzący zajęcia należy do Polskiej Akademii Nauk, Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków, jest czynnym zawodowo architektami, posiadając niezbędne kwalifikacje do wykonywania projektów architektonicznych, konserwatorskich ekspertyz specjalistycznych oraz prowadzenia wykładów akademickich.

– Celem zajęć jest przygotowanie absolwentów szkół średnich do egzaminu wstępnego na Wydziały Architektury. Dodatkowo lekcje rysunku odręcznego wzbogacone są o niezbędny przedmiot -historię architektury oraz historyczny detal tektoniczny.

– Kurs rysunku obejmuje różne techniki graficzne i malarskie od rysunku ołówkiem do malarstwa sztalugowego z uwzględnieniem technologii malarskich.

– Nauka rysunku rozpoczyna się omówieniem perspektywy malarskiej i perspektywy koloru. Uzupełniona jest elementami geometrii wykreślnej.

– Ponadto istnieje możliwość zdobycia wiedzy projektowej z zakresu konserwacji zabytków i wykonywania dokumentacji technicznej rysunkowej i fotograficznej obiektów architektonicznych oraz stanowisk archeologicznych in situ.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aleksander Niedzielski
Rogozińskiego 65D
44-105 Gliwice
NIP: 6311018413

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 06.1986
Politechnika Śląska w Gliwicach-Wydział Architektury
Doktor
10.1993 - 11.1994
Groningen state Politechnik- Netherlads
Doktor
Faculty of Technology- site management
Kursy i szkolenia
.
.Podyplomowe Studium Konserwacji Zabytków -Śl.Gliwice
10.1993
.Podyplomowe Studium Konserwacji Zabytków
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.