Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Mikołów (Mikołów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z rysunku oraz malarstwa w pracowni plastycznej. Szczególnie zapraszam kandydatów zdających do liceum plastycznego jak i na Akademię Sztuk Pięknych. Jestem absolwentką wydziału artystycznego w Cieszynie. Posiadam tytuł magistra sztuki, dysponuję również doświadczeniem w zakresie przygotowania przyszłych kandydatów na studia artystyczne oraz pasjonatów. Ponadto pomagam w przygotowaniu teczki z pracami (portfolio).
Zajęcia dostosowane są do indywidualnych możliwości i potrzeb kursanta, uwzględniając jednocześnie wymogi związane z obranym kierunkiem przyszłych studiów / liceum:
- rysunku odręcznego, perspektywy;
-martwa natura, studium postaci (model), zadanie na temat;
- zajęcia z malarstwa i technik malarskich.(nauka kompozycji plastycznej, perspektywy, teorii koloru, proporcji, różnych technik malarskich i rysunkowych, łączenia różnych technik, szkicowania itp.);
- Dla zainteresowanych zajęcia mogą obejmować także podstawy historii sztuki i kultury obowiązujące dla danego kierunku studiów bądź szkół średnich.

Zajęcia są dostosowane do możliwości i potrzeb kursanta. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę oraz indywidualne podejście. Ponieważ zajęcia odbywają się w małej, kameralnej grupie , można liczyć bieżąco na moją pomoc i korektę tworzonej pracy.
Terminy zajęć ustalane indywidualnie z kursantem.
Cena kursu za godzinę wynosi 25 zł
Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod numerem tel. 660 458 174

Serdecznie zapraszam
Justyna Bruj

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 maja 2016

Osoba nieprofesjonalna. Zapomina o terminach. Nie odpowiada na sms. Po umowieniu sie zakonunikowała że nie ma czasu. Wiec nie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.