Marcin Strokosz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Marcin Strokosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Marcin Strokosz

O mnie

Przez kilka lat zawodowo zajmowałem się aeorgrafią. Aktualnie pasjonuję się szeroko rozumianym malarstwem sztalugowym. Moje umiejętności zdobywałem w pracowniach w kraju i za granicą pod okiem wielu artystów. Na swoim koncie mam wystawę indywidualną i zbiorową. Stworzyłem cykl ilustracji dla magazynu „Kraina Bugu”. Brałem udział w plenerach malarskich. Moje prace sprzedają się podczas aukcji organizowanych przez warszawskie galerie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina. Lekcje malarstwa i rysunku z nim to przyjemność. Posiada ogromną wiedzę na temat technik malarskich i rysunkowych, którą z łatwością potrafi przekazać uczniom. Jego porady są niesamowicie przydatne dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką. Zaraża entuzjazmem i pasją. Pełen profesjonalizm :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2017

Marcin poza tym, że jest bardzo utalentowanym artystą i świetnym nauczycielem, jest również bardzo ciekawym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę na temat rysunku i malarstwa i potrafi ją doskonale przekazać. Jego lekcje są niezwykle ciekawe i inspirujące . Zajęcia z nim to czysta przyjemność i możliwość nie tylko szlifowania swojego warsztatu, ale również poszerzenia wiedzy o malarstwie. Gorąco polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Lekcje rysunku stają się prostsze, gdy rysuje się pod kątem prawdziwego artysty. Rzeczy o których nie miałam pojęcia, teraz są mi już bardzo dobrze znane. Podczas lekcji bardzo dużo się uczę i co najważniejsze z jeszcze większą chęcią podchodzę do rysowania. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Pan Marcin uczy moich dwóch synów rysunku już ponad pół roku. To fantastyczny człowiek, pełen pomysłów ze świetnym podejściem do dzieci i co ważne nastolatków! To jednocześnie prawdziwy artysta, jego prace są naprawdę świetne. Pan Marcin uczy nie tylko technikaliów, na każdych zajęciach pokazuje prace i albumy innych artystów, tak by zainspirować chłopaków do samodzielnego wyboru techniki rysunku. Mieliśmy dużo szczęścia, że trafiliśmy na tak wspaniałego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.