Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka70 - 75 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Zapraszam uczniów na zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego . Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie , przygotowuję niezbędne materiały do pracy. Każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i dla każdego przygotowuje spersonalizowany plan zajęć . Zajęcia trwają po 60 min. Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na zajęcia . Chętnie pomogę również uczniom gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych w nauce i przygotowaniach do zajęć lekcyjnych. Możliwość odbywania się zajęć w godzinach dopołudniowych. Poprawiasz maturę, chcesz powtórzyć materiał, nauczyć się rozwiązywać zadania - zadzwoń.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.