Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zielona Góra
Wrocław
Wałbrzych
Katowice
Lubin
Polkowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński100 - 150 / 90 min

Kurama

Opis ogłoszenia

Szkoła języka japońskiego Kurama zaprasza do nauki języka japońskiego.
Dlaczego warto u nas podjąć naukę?
1. Nasz lektor - Paweł - studia licencjackie na japonistyce w Poznaniu, usupełnił je tytułem magistra z zakresu kultury Japonii na uczelni w Warszawie. Łącznie przez 3 lata mieszkał w Japonii. od 6 lat jest nauczycielem i stale podnosi swój poziom językowy.
2. Materiały - nasza szkoła posiada autorskie materialy przygotowane przez Lektora. Materiały są wliczone w cenę kursu i nie stanowią dodatkowego kosztu. Korzystamy także z japońskich podręczników niedostępnych na polskim rynku.
3. Poziom nauczania - stawiamy na jakość nauki, dlatego nasi Uczniowie po pierwszym roku nauki są w stanie mówić i pisać w tym języku, a także prowadzić podstawowe konwersacje 
4. Jakość - większość uczniów docenia naszą jakość, dlatego zostają z nami na 2-3 lata.  
5. Zanim zdecydujesz się na naukę u nas, proponujemy Ci bezpłatną lekcję próbną, na której zobaczysz jak wyglądają zajęcia.
6. Gratisy - chcemy jak najlepszych postępów w nauce naszych uczniów, dlatego często dajemy możliwość uczestniczenia również w zajęciach innych grup

Prowadzimy głównie zajęcia online. Indywidualne lub grupowe (max 3 osoby).
Zapraszamy do kontaktu!

Zielona Góra, Wrocław, Lubin, Polkowice, Warszawa, Brzeg, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świebodzin, Poznań, Grudziądz, Łódź, Katowice, Zabrze, Chorzów, Białystok.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kurama
Przy Gazowni 18
65-087 Zielona Góra
NIP: 6112500716

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.