Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka200 / 60 min

JAN

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

/ Profesjonalna pomoc. Zapraszam na zajęcia ONLINE lub zajęcia STACJONARNE w Warszawie, także wakacyjne./

Witam, mam na imię Jan . Prowadzę korepetycje z MATEMATYKI  na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej (poziom podstawowy i rozszerzony).

Koszt 60 minut zajęć to 200 zł.  

Zajęcia odbywają się ONLINE  lub STACJONARNIE w Warszawie , na Bemowie , niedaleko skrzyżowania ulic Połczyńskiej i Lazurowej . Prowadzę korepetycje również w wakacje , dzięki czemu jest możliwość uzupełnienia braków oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności matematycznych.

Wszystkich zainteresowanych pomocą w nauce proszę o kontakt telefoniczny: 798-817-857 . Pozdrawiam i do zobaczenia na zajęciach.. 

/ Uwaga: nie pomagam uczniom w trakcie pisania egzaminów. /

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

W szkole podstawowej, szło mi dobrze z matematyką. Dostawałem piątki i szóstki. W gimnazjum wszystko się zmieniło. Miałem okropną nauczycielkę, która nie umiała uczyć, stresowała uczniów i większość dostawała słabe oceny. Zraziłem się do tego przedmiotu.
W liceum miałem indywidualny tok nauczania w domu. Przychodzili do mnie matematycy, raz lepsi, raz gorsi, a jednak nieskuteczni.
Dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Próbowałem uczyć się sam z podręczników i różnych pomocy. Nic się nie zmieniło. A matura zbliżała się wielkimi krokami. Zostały 2 miesiące, zaległości było mnóstwo i nauczyciele przestali dawać mi szanse nawet na zdanie matury. Byłem zdesperowany, więc zacząłem szukać korepetytora.
Aż w końcu znalazłem. Pana Jana, który w dwa miesiące pomógł mi nadrobić wszystkie zaległości. Do matury podszedłem ze spokojem. Przyszedł dzień prawdy. Dostałem wyniki. 59% z matematyki podstawowej. W mojej sytuacji było to zbawieniem.
Dziękuję Panie Janie.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Współpracowałem z Panem Janem od końca 1 klasy liceum aż do samej matury(są to równo dwa lata ) będąc w klasie z rozszerzoną matematyką i jestem wyjątkowo zadowolony. Od samego początku materiał był wykładany w sposób wybitnie profesjonalny(wielokrotnie był on lepiej przedstawiony niż przez nauczyciela matematyki), jednocześnie w sposób możliwe najprostszy. Błędy były poprawiane ze spokojem, cierpliwością i jednocześnie w miłej atmosferze , a niezrozumiany materiał od razu tłumaczony. Dzięki temu zdałem maturę podstawową z matematyki wynikiem 92%, dzięki czemu jestem teraz studentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Elektrotechnika. W ramach zajęć materiał był tłumaczony z pomocą bogatej biblioteki materiałów ułatwiających zrozumienie przerabianego zagadnienia, a do pracy domowej wielokrotnie dostałem materiały w formie kserokopii.
Pan Jan jest bezsprzecznie godnym polecania korepetytorem matematyki; dzięki niemu łatwiej jest okiełznać matematykę na poziomie szkoły średniej.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Zajęcia z Panem Jankiem były dla mnie bardzo pomocne, ułożyły mi matematykę w głowie. Pan Janek zapewnił wiele przydatnych próbnych arkuszy maturalnych, tablice ze wzorami, co zdecydowanie ułatwiło naukę. Na początku trzeciej klasy uzyskałam z próbnej matury rozszerzonej 28%, a w maju rozszerzoną matmę napisałam już na 88%.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Na zajeciach u Pana Janka nie da sie czegos nie zrozumiec, odpowie na kazde zadane pytanie.Jest osoba bardzo cierpliwa i pelna wyrozumialosci. Wychwytuje nasze słabe strony i motywuje do pracy nad nimi. Doswiadczenie widac na kazdym kroku. Zajęcia w miłej i pełnej humoru atmosferze. Moj wynik na maturze to 86% z podstawy i 68% z rozszerzenia

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Świetnie podejście do ucznia,bardzo dobra atmosfera. W życiu nie miałem lepszego korepetytora . Na 1 semestr miałem zagrożenie z matematyki . Mature zdalem na ponad 80% ! A teraz wybieram sie na studia z rozszerzona matematyka . Oprocz profesjonalnego podejścia ,uczeń ma dostęp do sprzętu,który przyspiesza pracę i oczywiście nie mozna zapomniec o legendarnych herbatach :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Korepetycje z Panem Janem zmieniły moje podejście do matematyki i sprawiły, że stała się dla mnie ciekawa i zrozumiała. Moje wyniki na maturze to 98% z podstawy i 64% z rozszerzenia. Jednak poza suchymi liczbami najważniejsza jest świetna atmosfera i wielkie zaangażowanie Pana Jana w każdego ucznia. Polecam !!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Profesjonalna pomoc, przyjazna atmosfera, ale przede wszystkim zaangażowanie pana Jana i efekty wspólnej pracy. W ciągu zaledwie kilku miesięcy z poważnego zagrożenia oceną niedostateczną na semestr wynik 96% z matury podstawowej.
Zdecydowanie polecam! :D

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2015

Bardzo polecam korepetycje u Pana Jana. Jest to bardzo miła i sumienna osoba. Nigdy nie zostawi pytań bez odpowiedzi. Z każdym zadaniem da sobie rade! Każdy problemy tłumaczy na kilka sposobów by całkowicie zrozumieć idee.Z pomocą Pana Janka uzyskałam 98% z matury podstawowej i 89% z rozszerzonej.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Zdecydowanie polecam. Pan Jan tłumaczy wszystko z ogromną cierpliwością. Dzięki niemu zdałam maturę podstawową na 98% a rozszerzoną na 95%, więcej chyba nie trzeba dodawać !

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Poprostu Mistrz w swoim fachu;) dzięki temu Panu zrealizowałem upragniony pułap na maturze z matematyki. Polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Jeden z najlepszych korepetytorów do których trafiłem, Jan wybronił mnie z zagrożenia i dzięki jego motywacji i pomocy przy ciężkiej pracy jaką trzeba było włożyć ( by tego dokonać ) uzyskałem 86% z matury z matematyki. Szczerze polecam :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2015

Szczerze polecam korepetycje u Pana Janka!!! W 3 miesiące przygotowałam sie do matury i uwierzyłam, iż wcielonym złem wcale nie jest matma.
Na korkach atmosfera super, Pan Janek zawsze szuka sposobu, by dany materiał był jak najprzystępniej wytłumaczony. Polecam i daje 10/10 :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.