Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Łukasz Bulik

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Ostróda
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy szukasz doświadczonego nauczyciela języka angielskiego z bardzo dobrym akcentem?Jeśli tak, to polecam swoje usługi w nauczaniu języka angielskiego.Jestem magistrem filologii angielskiej z 12-letnim doświadczeniem w nauczaniu osób indywidualnych i kursów grupowych. Od paru lat prowadzę również kursy firmowe w firmie IKEA w Lubawie i Animex w Ostródzie. Ciągle poszerzam swoje kompetencje językowe, gdyż uczymy się przez całe życie. W ten sposób nieprzerwanie aktualizuje swoją wiedzę dotyczącą języka i sposobów jego nauczania. Uczę głównie osoby dorosłe i starszą młodzież, ponieważ w tych kategoriach wiekowych się specjalizuje i czuje najpewniej. Jeśli szukasz dobrego korepetytora to zapraszam na zajęcia.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.