Małgorzata Kostrzewa

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Nowogród Bobrzański
Zielona Góra

Opis ogłoszenia

Witam. Mam na imię Małgosia. Obecnie pracuję w szkole podstawowej uczę języka polskiego, oraz edukacji wczesnoszkolnej. Z zaangażowaniem i miłej atmosferze pomogę w codziennej nauce i nadrabianiu zaległości, odrabianiu lekcji.
Pomogę w zakresie nauki czytania, Doskonaleniu wiadomości, liczeniu, odejmowaniu, dodawaniu, pisaniu. Poszerzaniu ogólnych wiadomości o świecie i otaczającej przyrodzie. 
W swoje zajęcia wplatam różne elementy, tak aby były one atrakcyjne dla dzieci, różnorodne, a przede wszystkim efektywne. Stawiam na kreatywność, ogólny rozwój dzieci głównie przez zabawę i wspieranie ich w trudnościach jakie mają nie zapominając o ich mocnych stronach. Podczas lekcji uczeń odkrywa wiedzę dla siebie w sposób naturalny i niewymuszony.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Zielonogórski
Magister
filologia polska
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Zielonogórski
Licencjat
edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 2

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.