Aleksandra Strońska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Kraków (Bieńczyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z 30 letnim doświadczeniem, nieustannie zgłębiającym swoją wiedzę i umiejętności. Pomoc indywidualna dzieciom zdolnym a także z deficytami rozwojowymi to moja pasja. Ukończyłam kilka kierunków studiów w tym pedagogikę specjalną, terapię pedagogiczną, pomoc psychologiczno pedagogiczną a także mnóstwo kursów dotyczących tak metodyki nauczania jak i  rozwijania kreatywności. Moim doświadczeniem dzielę się z rodzicami i młodymi nauczycielami poprzez regularne konsultacje online bądź osobiste. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.