Kotowska Agnieszka

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Gdańsk
Warszawa
Kraków
Faktura VAT

Kotowska Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5118 opinii
Dla użytkownika Kotowska Agnieszka

O mnie

Nauczycielka z doświadczeniem, pasją i sercem dla ucznia.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2015
Uniwersytet Gdańśki
Magister
filologia germańska
10.2010 - aktualnie
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Licencjat
Germanistyka
10.2012 - 06.2015
Uniwersytet Gdańśki
Licencjat
Niemcoznawstwo
Kursy i szkolenia
01.2015
Komunikacja interpersonala - klucz do budowania pozytywnych relacji w szkole.
01.2015
Uczymy uczniów, jak się uczyć.
01.2017
Methodik und Didaktik
01.2018
Jak uczyć skutecznie języka niemieckiego?
Doświadczenie
01.2012 - 01.2015
Korepetycje w domu
Zajęcia językowe w domu (dzieci, młodzież, dorośli)
01.2015 - 11.2015
Number one
07.2015 - 10.2015
Twierdza Wisłoujście
Przewodnik w języku niemieckim
10.2015 - aktualnie
COGNITA LINGUA

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 118
avatar
Jaga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2024

Pani Agnieszka to świetna nauczycielka języka niemieckiego. Cierpliwie tłumaczy, uważnie słucha i szybko wychwytuje popełniane błędy. Jest bardzo wymagająca (są prace domowe, ale to tylko bardziej mobulizuje na nauki i utrwalania wiedzy). Polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swoją znajomość tego obcego języka :)

Kotowska Agnieszka

Vielen Dank Frau Jadwiga :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Agnieszki, lekcję są bardzo pomocne i przyjemne. Jedną z największych zalet zajęć prowadzonych przez Panią Agnieszkę jest przyjazna i angażująca forma przekazu i utrwalania materiału. Bardzo doceniam również fakt, że Pani Agnieszka stawia przed mną wymagające zadania domowe, dzięki czemu łatwiej jest mi utrwalić omawiany materiał.

Po ponad pół roku nauki u Pani Agnieszki czuję, że osiągnęłam znaczny postęp w języku niemieckim. Moja pewność siebie w komunikacji wzrosła, a także rozszerzyłam swoje słownictwo i umiejętności gramatyczne.
Gramatyka w języku niemieckim zawsze sprawiała mi wiele problemów, ale Pani Agnieszka pomogła mi wreszcie zrozumieć, że nie jest to takie skomplikowane, trzeba po prostu odpowiednio utrwalić każde zagadnienie.

Podsumowując, polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy chcą skutecznie nauczyć się języka niemieckiego.

Kotowska Agnieszka

Super !
mam nadzieję, że osiągniemy zamierzony cel, czyli egzamin na poziomie B2 na początku 2025 roku ! ! ! :)

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2023

Doradztwo na każdym etapie nauki, podczas lekcji próbnej sprawdzenie poziomu kursanta, dopasowanie metod pracy do mojego poziomu. Świetne wskazówki dotyczące nauki języka niemieckiego, wiele i to różnorodnych prac domowych, zajęcia ułożone według przemyślanego planu, realizowanie według planu i podzielone na etapy nauki niemieckiego, przez gramatykę, słownictwo, czytanie aż do konwersacji. Bardzo się cieszę, że nie zmarnowałam tego roku i pod skrzydłami Pani Agnieszki udało mi się przejść przez ten rok poprawiając mój język niemiecki !
W marcu zaczynałam naukę od ich, und czasowniki regularne, a kończę rok na poziomie A2, potrafiąc wypowiadać się w różnych czasach i na rożne tematy bez skrępowania i bez okropnych błędów gramatycznych !
dziękuje bardzo i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku oraz dużo zdrowia ! :) Polecam każdemu ! świetna nauczycielka :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2023

Uczę się od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Miałem problem z mówieniem, i moja nauka była wielkim chaosem.
Bywało ciężko, ale widzę po kilku miesiącach, że Pani Agnieszka miała rację i bardzo ważne są podstawy a potem już idzie jak z górki. Całe życie mówiłem byle jak, nie przestrzegałem reguł gramatycznych, czy czas teraźniejszy czy przeszły nie miało to dla mnie znaczenia, ale dzięki Pani Agnieszce uczę się jak mogę powiedzieć, coś łatwiej, jak niemiec i że jednak podstawa gramatyczna oraz słówka muszą iść ze sobą w parze.
Polecam Serdecznie

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką, szczególnie dla osób zabieganych - nauka w dogodnych godzinach. Dużo konkretów, mało lania wody :) Każda lekcja jest solidnie przepracowana. Wystarczą chęci i trochę własnego czasu.

Pozdrawiam,

Kotowska Agnieszka

Vielen Dank :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2023

Miałem zajęcia 2 lata, bardzo mi to pomogło podczas życia w Niemczech. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc. Zajęcia były systematyczne, dostawałem dużo zadań domowych a podczas zajęć oprócz zadań gramatycznych, robiliśmy konwersacje, czytaliśmy. Zajęcia były bardzo dobrze ułożone, od gramatyki przez słownictwo i czytanie aż do konwersacji

Kotowska Agnieszka

Danke ! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Polecam Panią Agnieszkę. Zawsze znajdzie dogodny termin na lekcję. Dostaję dużo pracy domowej, dzięki czemu mogę utrwalić nabytą wiedzę. Na lekcjach panuje miła atmosfera i nigdy nie czułam się zestresowana mimo, że zaczynałam naukę od 0.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Pani Asiu :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Pani Agnieszka ma ze mną zajecia od listopada zeszłego roku. Zgłosiłem się na zajęcia, ponieważ mieszkam w Szwajcarii i tutejszy kurs był dla mnie za szybki. Pani Agnieszka świetnie przeprowadziła mnie przez poziom a1 oraz a2 i wyjaśniła gramatykę również mogę powiedzieć, że ja umiem i rozumiem oraz potrafię zastosować gdy mówię jednak musieliśmy nad tym pracować ale teraz widzę, że opłacało się zaufać Pani Agnieszce, dzisiaj i od pewnego czasu na zajeciach realizujemy słownictwo i konwersacje i jestem bardzo zadowolony, że mogę bez problemu opowiedziec o różnych sprawach po niemiecku, nie popelniajac błędów, dziękuję jeszcze raz !!

Kotowska Agnieszka

Jeśli uczeń słucha moich rad, co Pan oczywiście robi i wykonuje dużo zadań, oraz zawsze jest przygotowany do zajęć to nie ma możliwości, żeby nie nauczyć się języka niemieckiego ;) ale trzeba pamiętać, że trzeba się uczyć, o czym Pan wspomniał. Dziękuję bardzo za opinie i jeszcze mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa :)

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Z całego serca polecam p.Agnieszkę!! Świetnie tłumaczy, ma bardzo dużo cierpliwości. Prace domowe zadawane na bieżąco. Wymagająca i konkretna, ale jest to dużą zaletą! Bardzo łatwo nawiązuje się wspólne porozumienie na zajęciach.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Ula bardzo za opinie ! słyszmy się podczas zajęć :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 września 2023

Niestety muszę wystawić opinię negatywną ze względu na brak szacunku dla drugiego człowieka.
Pierwsza lekcja została odwołana tuż przed terminem i na kolejnych zajęciach Pani Agnieszka słowem o tym nie wspomniała. Podczas samych zajęć nagminnie przerywała mi i to nawet gdy mówiłem po Polsku (a to jest mój język ojczysty ;)) i spokojnie mówiłem że chciałbym coś powiedzieć. Nie chodziło o to bym mówił po niemiecku tylko o to że ona ma inne zdanie więc nikt inny nie może mieć innego.

Nie oceniam poziomu nauczania Pani Agnieszki, to każdy oceni wg siebie samego. Jednak brak szacunku wobec drugiej osoby jest u niej bardzo zauważalny i moim zdaniem niewłaściwy

Kotowska Agnieszka

Lekcja próbna została odwołana tak szybko, jak było to możliwe, ponieważ czekałam na lawetę, po tym jak ktoś wjechał mi w tył auta, oczywiście przeprosiłam.
Podczas zajęć próbnych Pan A. nie słuchał mnie, nie był zainteresowany realnym poprawieniem poziomu, nie zaakceptował mojej metody pracy, nie robił notatek, nie poprawił swoich błędów. Opowiadanie o metodach pracy to oczywiście wyrażenie swojego zdania, ale również rady, których myślę oczekuje każdy uczeń, który się do mnie zgłasza, bo gdyby uczniowie wiedzieli, jak się uczyć, to by nie potrzebowali mojego wsparcia. Oczywiście Pan A. miał zdanie, że można się uczyć niemieckiego bez gramatyki, dlatego powiedziałam, że nie podejmę współpracy. Niestety bez gramatyki nie da się opanować języka niemieckiego, wszystko jest ważne, ale gramatyka również musi być.

Przerywanie podczas zajęć, to poprawa błędów po każdym zakończonym zadaniu, kiedy Pan A. mówił do mnie w języku niemieckim, opisując swój dzień, raz przerwałam, kiedy wypowiadał się w języku Polskim, za co przeprosiłam, takie sytuacje się zdarzają (i ze strony ucznia, i mojej) nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby się o to pogniewać na ucznia.
Pan A. miał mi dużo do powiedzenia, ale miałam wrażenie, że nauka niemieckiego nie jest u niego na pierwszym planie. Kończąc zajęcia miałam wrażenie, że otrzymam opinie. Szkoda, że są osoby, które ze względu na to, że się nie dogadaliśmy chcą zniszczyć lata ciężkiej pracy opiniami i uważam, że ocenienie mnie po 58 minut rozmowy, i mówienie, że nie mam szacunku do drugiej osoby jest bardzo nie na miejscu.

.

avatar
Jan Krygier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Serdecznie polecam lekcje u Pani Agnieszki. Moim zdaniem jest bardzo zaangażowana, zawsze ma wartościowe materiały do pracy, wszystko wyjaśnia. Jest też bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Nie trzeba się wstydzić, można popełniać błędy, a potem je poprawiać w swobodnej atmosferze. Jest też wymagająca, ale stosownie do poziomu kursanta, więc dodaje motywacji.
Duzo zadań gramatycznych, tlumaczeniowych, po roku nauki śmiało mogę polecić lekcje każdemu, z poziomu A1 do poziomu B1 i zdanego egzaminu

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Super lekcje z Panią Agnieszką.
Udało mi się poprawić gramatykę oraz przełamać się, jeśli chodzi o mówienie. Pani Agnieszka to bardzo wymagająca nauczycielka i tego trzeba mi było. Polecam serdecznie

Kotowska Agnieszka

Danke ! :)

avatar
Kamil Kostrzewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

Zajęcia mam od roku czasu, więc pora wystawić opinię. Serdecznie Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Na pierwszej lekcji został sprawdzony mój poziom języka niemieckiego, najpierw został zrealizowany cel gramatyczny na poziomie A1-A2, w międzyczasie otrzymywałam do domu zadania na słownictwo, po okresie poprawy mojej gramatyki, zajmowałyśmy się czytaniem oraz konwersacjami, byłam wcześniej przygotowana przez materiały do pracy w domu, gdzie przez pisanie nauczyłam się wypowiadać w języku niemieckim. Rok za nami, a ja jestem aktualnie na wysokim poziomie B1.

avatar
asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2023

7 miesięcy wspólnej nauki, jestem bardzo zadowolona, duża ilość prac domowych, gramatyka świetnie wyjaśniona, konwersacje ..miesiące mijają, a ja widzę, ze się poprawiam, i mój niemiecki jest coraz lepszy

Kotowska Agnieszka

:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2023

Od maja uczęszczam na zajęcia i jestem bardzo zadowolony. Mam dwa zajęcia w tygodniu i udało nam się przejść cały poziom A1,A2 (mimo, że w Niemczech chodzę na kurs b2...jednak nie przerabiałem gramatyki, co z Panią Agnieszką mi się udało.

Serdecznie Polecam

Kotowska Agnieszka

Dziękuję i mam nadzieję, że nasza współpraca jeszcze trochę potrwa :)

avatar
dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2022

Super nauczycielka, zrobiłam bardzo duże postępy i nawet znajomi w De widzą już różnicę, Pani Agnieszka jest wymagająca, nie pozwoli, żebym mówiła byle mówić, świetnie wytłumaczona gramatyka i praktyczne konwersacje - bardzo polecam

Kotowska Agnieszka

Super :) dziękuję za zaufanie

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Dziekuje za wspolny rok nauki.
Zglosilam sie na zajecia z zerowym jezykiem niemieckim, a skonczylam po roku nauki na b1, udalo mi sie zdac ezgamin i jestem bardzo zadowolona z czasu jaki spedzilam z Pania agnieszka na zajeciach.

Kotowska Agnieszka

bardzo mnie to cieszy :) dziękuję za wspólną naukę.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Konkretna nauczycielka, dobra atmosfera na zajęciach ,dużo zadań domowych . Jestem zadowolony z nauki i postepow

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za zaufanie :) :) :) Agnieszka

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Uuuu.. mogę wystawić opinię numer 100 ;)))
Uczę się od września dwa razy w tygodniu i jestem zadowolony.
Zajęcia są systematyczne, udało nam się zrealizować cały poziom A1 i A2.
Moja przygoda zaczęła się od gramatyki, ale po tych paru miesiącach widzę jakie to było potrzebne i teraz mogę świadomie prowadzić z Panią Agnieszką konwersację na lekcji, mówienie już nie jest dla mnie problemem,a co najważniejsze nie robię wielkich błędów. Mogę serdecznie polecić każdemu zajęcia z Panią Agnieszką :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, materiał jest zróżnicowany, a Pani Agnieszka sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste! Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to zachęcam do zapisywania się :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2021

Bardzo polecam lekcje niemieckego z P.Agnieszka. P.Agnieszka zaczyna testowa lekcje od poznania sie i zdecydowania czy wspolpraca nam odpowiada. To juz swiadczy o wysokim profesjonalizmie. Agnieszka bardzo jasno tlumaczy, jest cierpliwa i mila, daje ambitne zadania i wybacza, kiedy praca domowa nie jest zrobiona na czas. Na lekcji panuje bardzo przyjazna atmosfera, lekcje odbywaja sie punktualnie, sa bardzo dobrze przygotowane. Lekcje przez internet sa tak samo angazujace i rozwijajace jak twarza w twarz z nauczycielem. Jednym slowem. Polecam wszystkim.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Zajęcia bardzo mi sie podobały :) polecam

Kotowska Agnieszka

Vielen Dank ;)

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Właśnie zakończył się mój kurs. Bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się na ten krok. Otrzymałam wiele pomocnych informacji, linki do stron, o których nie miałam pojęcia. Ten kurs wiele wniósł. Pani Agnieszka ma serce do nauki języka niemieckiego.

Kotowska Agnieszka

: ) :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Uczyłem się przed dwa lata i mogę jedynie polecić. Na początku miałem obawy przed duża ilością wiedzy gramatycznej, ale Pani Agnieszka wyjaśniła mi, ze gramatyka w niemieckim jest bardzo ważna i dzisiaj,,kiedy jestem w Niemczech to sam widzę różnice w rozumieniu Niemców oraz komunikacji. Już nie składam zdań typu … kali ma itd. Jestem bardzo zadowolony z czasu spędzonego z Pani Agnieszka, na zajęciach była gramatyka, a potem przeszliśmy do części praktycznej, gdzie nauczyłem się ja wykorzystywać, poznałem wiele nowych słów. Polecam każdemu z całego serca :) świetna nauczycielka i wspaniała osoba z charakter i pasja do nauczania

Kotowska Agnieszka

Samych sukcesów :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Polecam serdecznie! Pani Agnieszka przygotowywała mnie do matury od listopada zeszłego roku i napisałam niemiecki podstawowy na 100%!
Polecam!!!

Kotowska Agnieszka

Gratulacje Natalia ;) Wszystkiego dobrego :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Pani Agnieszka jest najlepszym nauczycielem dla mnie, z jakim spotakałam
się przez cały tok mojej edukacji, czy to w szkole, czy póżniej na
kursach języka niemieckiego. Podczas zajęć próbnych mój poziom został
sprawdzony i ustaliłyśmy najlepsze sposób nauki.
Zajęcia miałam długo, ponieważ ponad rok czasu. Mogę śmiało powiedzieć,
że Pani Agnieszka to nauczyciel z pasją oraz doświadczeniem, który
bierze odpowiedzalność za edukację swoich uczniów. Po prostu na tych
zajęciach trzeba się uczyć, mnóstwo zadań domowych oraz materiałów
na zajęciach, dodatkowe materiały do pracy w domu, kiedy tylko
ich potrzebowałam.

Co udało mi się osiągnąć na zajęciach u Pani Agnieszki?
poprawiłam swój poziom z niemieckiego
uzupełniłam moją wiedzę z języka niemieckiego.
dostałam lepsza pracę ;)

Polecam i jeszcze raz Polecam : ) :) :) : )

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Moja nauka trwała 8 miesięcy. Nauczyłem się bardzo dużo i dziękuje za ten efektywnie spędzony czas

Kotowska Agnieszka

Powodzenia :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z roku spędzonego u Pani Agnieszki na zajęciach. Już od początku widziałam, że Pani Agnieszka ma pomysł na zajęcia i prowadzi mnie dokładnie krok po kroku, czego bardzo potrzebowałem. Zaczynałem naukę od gramatyki i trochę się tego bałem, ale z czasem realizowaliśmy materiały na czytanie, konwersacje i wtedy wszystko połączyło się w całość. Zajęcia były prowadzone systematycznie i zawsze otrzymywałem zadania domowe. Bardzo dziękuje za ten rok nauki i bardzo się cieszę, że mogłem się tyle nauczyć, co wcześniej mi się nie udało

Kotowska Agnieszka

Bardzo mnie cieszy, że będzie mógł Pan wykorzystać znajomość języka niemieckiego w pracy i w życiu ;) dlatego warto się uczyć : ): ) :) Serdecznie Pozdrawiam, Agnieszka :)

avatar
Natalia Dobrzyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Pani Agnieszka zawsze była świetnie przygotowana do zajęć. Nauczyłam się bardzo dużo, mam zajęcia od września tego roku i przygotowuję się do matury, a później studiów germanistycznych. Z matury próbnej otrzymała 90 % i jestem na dobrej drodze, żeby ten sukces powtórzyć w maju.

Kotowska Agnieszka

Już niedługo matura :) Dziękuje bardzo za dobre słowo :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2020

Bardzo polecam Panią Agnieszkę , zajęcia dopasowane indywidualnie , duża cierpliwość do trudnego ucznia jakim jestem ;) bardzo polecam

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2020

Pani Agnieszka jest moją kolejną nauczycielką niemieckiego, szukałam kogoś wymagającego, z kim będę potrafiła nawiązać dobry kontakt i będę czuła się komfortowo podczas zajęć. I owszem znalazłam. Już po pierwszej lekcji wiedziałam, że czeka mnie tym razem prawdziwa nauka z dużą ilością materiałów i ćwiczeń od Pani Agnieszki. Przedtem napisanie zwykłego zdania po niemiecku stanowiło dla mnie problem, teraz widzę dużą zmianę na lepsze.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2020

Uczę się z Panią Agnieszką od lipca tego roku i jestem zadowolona. Lekcje prowadzone są logicznie i przejrzyście. Mogę powiedzieć, że już widzę pierwsze efekty, których nie dały mi lekcje w szkole czy na kursie :)

Kotowska Agnieszka

Jeszcze do poziomu B2 mamy dużo pracy, ale mam nadzieję, że kiedyś jak przeczytam te opinie, będzie on już zrealizowany ;)

Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszka, każde zagadnienie omawiane jest z duża dokładnością aż do opanowania tematu przez ucznia. Na zajęciach kładziony jest duży nacisk na gramatykę co moim zdaniem jest dużym plusem.
Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze.
Polecam!

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście z indywidualnym nastawieniem na ucznia , Gorąco polecam

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

avatar
Mateusz Zalewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Bardzo dobrze wspominam naukę niemieckiego z Panią Agnieszką, przede wszystkim dlatego, że jest bardzo dobrym i sumiennym nauczyciem, ktory jest pozytywnie zakrecony na punkcie niemieckiego. Dla Pani Agnieszki niemiecki to nie tylko praca, ale rowniez pasja. Widac, ze Pani Agnieszka prowadzi zajecia wielkim zaangazowaniem. Opowiem Panstwu moja historię : nasza wspolpraca trwala od lutego 2019 do dnia dzisiejszego. Moim celem bylo przygotowanie sie do matury, zaczynalismy od zera, a rok pozniej udalo mi sie zdac mature rozszerzona z wynikiem 89% i dostalem sie na wymarzone studia. Od wakacji kontynuowalem zajecia z Pania Agnieszka, zeby przygotowac sie do
Egzaminu na poziomie b2, co rowniez sie udalo. Jestem bardzo wdzieczny i polecam zajecia kazdemu.

Kotowska Agnieszka

Bardzo się cieszę, że udało się dobrze napisać maturę.
W tym roku mam kolejnych maturzystów i mam nadzieję, że również pójdzie im tak samo dobrze. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla ciebie Mateuszu.

avatar
eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Dziekuje za wspólną naukę:) moje zajęcia z Panią Agnieszka przez 1,5 roku nauki były systematyczne i mogę jedynie zajęcia pochwalić, ponieważ mieszkam w Szwajcarii i radze sobie tutaj każdego dnia

Kotowska Agnieszka

Dziękuje również. Jeśli ktoś radzi sobie w Szwajcarii, to poradzi sobie wszędzie ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2020

Po roku nauki mogę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest wspaniałą nauczycielką. Szybko rozpoznaje predyspozycje i potencjalne blokady swoich ucznia, dzięki czemu ma do kazdego indywidualne podejście. Lekcje są zawsze ciekawe, świetne metodycznie. Podczas lekcji czułam, że moja głowa pracuje na największych obrotach. Udało mi się zdobyć lepszą pracę oraz poprawić sposób wypowiadania się w języku niemieckim i dziękuję za wspólnie spędzony czas.

Kotowska Agnieszka

Proszę bardzo Pani Kasiu i można się tylko cieszyć, że wspólnie spędzony czas był dobrze wykorzystany :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Trafiłem do Pani Agnieszki po wielu kursach języka niemieckiego. W głowie miałem wszystko i nic, byłem już totalnie zniechęcony do nauki niemieckiego, ale musiałem go się nauczyć. Pani Agnieszka już na pierwszej lekcji sprawdziła mój poziom i wychwyciła wszystkie braki, które miałem w języku niemieckim, nie musiałem jej nawet opowiadać o mojej wcześniejszej nauce, ponieważ podczas sprawdzenia poziomu wszystko doskonale zauważyła. Współpracowaliśmy razem 2 lata. Pani Agnieszka zawsze była przygotowana do zajęć, same zajęcia były prowadzone w sposób jasny, dokładne zaplanowany, na zajęciach nie brakowało ani gramatyki, ani konwersacji. Mogłabym tutaj dużo dobrych rzeczy napisać na temat zajęć u Pani Agnieszko, ale są to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze :) polecam każdemu, kto tak jak ja, przerobił wiele kursów z języka niemieckiego, ale wciąż ma braki :)

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Marcinie,
specjalizuje się w takich przypadkach, kiedy ktoś musi odświeżyć swój język niemiecki lub kiedy przerobił już kilka kursów, a wciąż czegoś brakuje.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo dobra nauczycielka,bardzo ciekawe zajęć i szybko zrobiłem postępy :) dziękuje

Kotowska Agnieszka

Danke ;)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2020

Serdecznie polecam naukę z Panią Agnieszką.W ciągu 2 miesięcy bardzo znacznie poprawiłem swój język niemiecki i z jej lekcji przygotowałem się do egzaminu na poziomie b1 w Niemczech :) :) oczywiście zdałem !! Dziękuje bardzo za wspólne zajęcia i poświęconym dla mnie czas, zawsze :) wspaniała, wymagająca nauczycielka,która zawsze dba o ucznia ! Olbrzymia ilość materiałów do pracy w domu!! Można napisać, kiedy się czegoś potrzebuje :) polecam i jeszcze raz polecam !!

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Radku ;)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Lekcje języka niemieckiego z panią Agnieszką przeprowadzone są w bardzo miłej ale też profesjonalnej atmosferze. Duża ilość materiału skłania do częstej nauki a zadania do licznych powtórek dzięki czemu osiągane są szybkie efekty w nauce. Serdecznie polecam!

Kotowska Agnieszka

Danke Frau Adrianna ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Pani Agnieszka to super nauczyciel. Zawsze przygotowana do zajęć. Na każdych lekcjach skupiamy się na jednym temacie. Pani Agnieszka tłumaczy każde zagadnienie gramatyczne szczegółowo czego normalnie w szkołach językowych nie robią. Super materiały. Zawsze można przełożyć lekcje w razie potrzeby. Pani Agnieszka zadaje również prace domowe z przerobionej lekcji. Ogólnie bardzo elastycznie logicznie i przyjemnie. Polecam gorąco :)

Kotowska Agnieszka

Danke Frau Ania ;)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Pani Agnieszka to super nauczycielka! Świetnie tłumaczy zagadnienia gramatyczne, pracujemy na zróżnicowanych materiałach. Lekcja zawsze przebiega w przyjemnej atmosferze, nigdy nie ma problemu z przełożeniem zajęć gdy zajdzie taka potrzeba. Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć, poza zajęciami również dostępna w razie jakichkolwiek pytań. Bardzo polecam zajęcia z Panią, warto!:)

Kotowska Agnieszka

Danke ;)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Bardzo pozytywnie. Od paru lat mieszkam w Niemczech i próbowałam wielu metod nauki...ale nie wychodziło. Teraz gdy pracuje z Panią Agnieszką jestem zmotywowana, pracuje sama w domu i czuje, że robię postępy. Bardzo na TAK.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję serdecznie ;)

avatar
Natka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Wreszcie coś drgnęło - już po dwóch pierwszych zajęciach poczułam, jak tematy, które były dla mnie jakimś kosmosem, stają się takie logiczne. :-) Przekonałam się, jak bardzo potrzebowałam kogoś, kto raz jeszcze, w odpowiedni sposób, wyjaśni mi to, co w szkole zostało totalnie zaniedbane czy może raczej nieumiejętnie zrealizowane? Nieważne. W każdym razie na zajęcia z panią Agnieszką zapisały się jeszcze dwie moje koleżanki i wszystkie trzy jesteśmy zachwycone! Żeby tak każdy nauczyciel umiał przedstawiać zawiłości niemieckiego, to nikt by nie mówił, że to 'zawiłości'. ;-) Pozdrawiam panią Agnieszkę!

Kotowska Agnieszka

Danke ;)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Pani Agnieszka jest nauczycielką niemieckiego z powołania, podczas zajęć można odczuć, ze niemiecki oraz nauczanie to jej pasja. Jest zaaranżowana w proces nauczania od samego początku i motywuje ucznia do jeszcze większej pracy. Również duża zaleta jest, ze zajęcia odbywają się systematycznie, a jeśli jestem chora to mogę przełożyć zajęcia bez problemu. Podoba mi się również bardzo duża ilość zadań dowolnych. Zajęcia są ciekawe od gramatyki do konwersacji. Uważam, ze zrobiłam duże postępy jedynie w pół roku nauczyłam się niemieckiego od zera do poziomu a2 i komunikacja w pracy nie sprawia mi trudności. Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka dobrej nauczycielki dla siebie :) :) :)

Kotowska Agnieszka

Serdecznie dziękuję!

avatar
Olimpia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Z P.Agnieszką zaczęłam naukę od zera i po pół roku byłam na poziomie A2. Nie miałam problemu z komunikacją. Początkowy efekt zachęcił mnie do dalszej pracy i nasza nauka trwała łącznie ponad dwa lata.udało nam się w tym czasie zrealizować poziom b2.jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. pani Agnieszka dostosowuje tempo do możliwości i pracowitości ucznia, świetnie wyjaśnia gramatykę oraz motoryzuje do pracy w domu. Pani Agnieszka zawsze była dostępna, kiedy chciałam o coś zapytać oraz prowadzi świetny kanał na youtube, gdzie mogłam sobie zawsze odświeżyć wiadomości z lekcji. Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję serdecznie ;)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób. Pani Agnieszka potrafi zmobilizować do systematycznej nauki, jest wymagająca, dostępna w razie pytać i problemów miedzy lekcjami. Bardzo polecam lekcje u Pani Agnieszki

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Pani Gosiu.
Jestem dostępna dla moich uczniów również poza zajęciami.
Chętnie odpowiadam na dodatkowe pytania, przesyłam więcej materiałów :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Polecam lekcje z panią Agnieszką. Lekcje są urozmaicone, pracujemy na różnych materiałach. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Pani Aniu.
Pracuję na różnych materiałach (również autentycznych), aby
uczniowie potrafaili język żywy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Wspolpraca z Pania Agnieszka ukladala sie w porzadku. Dogodne terminy i czas nauki, mozliwosc przesuniecia i odwolania lekcji. Dla mnie przy dwojce dzieciakow bylo to istotne. Indywidualne podejscie do ucznia, dostosowanie do jego poziomu i tempa nauki. Dziekuje za pomoc Pani Agnieszko

Kotowska Agnieszka

dziękuję Pani Anno.
U mnie każdy uczeń ma możliwość przełożenie czy odwołania lekcji.
Jestem elastyczna w tej sprawie. Wiem, że nikt nie odwołuje zajęć z byle powodów i jestem wyrozumiała w tej sprawie. Oczywiście systematyczność jest bardzo ważna. Mam różnych uczniów. Niektórzy nie przekładają lekcji, inni tak, ale każdy ma takie prawo i to rozumiem :) Potrafię się dopasować do uczniów, którzy nie mogą pozowolić sobie na przełożenie zajęć i również dopasowuje się do uczniów, którzy czasami tego potrzebują.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Moją współpracę z Panią Agnieszką rozpoczęłam w styczniu 2019 i jestem zadowolona w stu procentach. Bazując na obecnym doświadczeniu, planuję długoterminową naukę pod czujny okiem Pani Agnieszki. Największym atutem jest praktyczne podejście nauczyciela oraz proste wyjaśnienia dotychczas skomplikowanych zagadnień.
Panią Agnieszkę mogę polecić każdemu, kto pragnie nauczyć się języka niemieckiego.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Pani Kingo i bardzo się cieszę, że nasza współpraca będzie trwała dalej :) Muszę dopytać o szczegóły podczas zajęć, aby zaplanować dalsze lekcje i materiały : ) : )

avatar
Karolina Dawidowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Tak z ciekawości czy ludziom pisanie niemilych komentarzy sprawia frajdę? przykre to, ale coraz wiecej takich osob mozna spotkac w internecie. kazdy moze wyrazic swoje zdanie, wiec rowniez z tego korzystam. z Pania Agnieszka ucze sie od roku 2018 i jestem bardzo zadowolona. W pol rok udalo nam sie zrealizowac poziom A2, aktualnie pracujemy nad poziomem b1 i rowniez Pani Agnieszka przygotowuje mnie do pracy lekarza. Zajecia sa bardzo intensywne i otrzymuje sporo materialow dodatkowych. Pani Agnieszka jest mistrzem w tlumaczeniu gramatyki.

Kotowska Agnieszka

Dziękuję Pani Karolino,
zgadzam się, że każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, nawet, jeśli ta opinia jest negatywna. Sama uważam, że opinie negatywne powinno się wystawiać, jeśli ktoś nas oszukuję. Ja wkładam całe sercę oraz wiedzę w naukę ucznia i staram się, aby potrafił on język niemiecki - to jest dla mnie najważńiejsze.

avatar
Monika Z
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Nazywam się Monika i uczyłam się z Panią Agnieszką przez pół roku. Wcześniej uczęszczałam na kursy językowe ,,VHS” oraz prywatne zajęcia i muszę powiedzieć, że Pani Agnieszka jest najlepszym nauczycielem, jakiego miałam. Dlaczego? Jeśli trzeba to potrafi dać w kość i zmusić do nauki, jeśli trzeba jest miła i wspiera. Pani Agnieszka zawsze jest szczera, i jeśli uczeń się ociąga , motywuję go do nauki. Kolejne zalety? Podejście indywidualne. Jeśli miałam z czymś problem to wałkowaliśmy temat, aż weszło do głowy, ale Pani Agnieszka tak dobrze tłumaczy, ze rzeczy trudne ... po prostu stają się proste. Odmiana przez przypadki, rodzajniki to już nie problem. Niektórzy mogą mieć wrażenie, że Pani Agnieszka nie rozwija wszystkich funkcji językowych, ale robi to z czasem. Sama na początku myślałam ,, o jezu, ile gramatyki, a zero praktyki, ale im dalej się uczyłam, widziałam, jak każdy element języka jest rozwijany. Kiedyś miałam problem z mówieniem, budowałem długie, ciężkie i nielogicznie zdania, gubiłam się , a Pani Agnieszka pokazała mi jak budować zdania inaczej, jak się wypowiadać, aby nie było to problemem. Z kolejnych zalet? Wymagająca ... oj tak :) zawsze jest, kiedy się jej potrzebuję. Mogłam zawracać głowę w weekend, a i tak zawsze otrzymywałam odpowiedz na moje pytanie. Wady? Pani Agnieszka jest twarda i szczera, więc może się to komuś nie podobać :) odwoływanie? Uczyłam się przez pół roku, akurat również od lutego 2019 i mogę przyznać, ze marzec nie był za ciekawy, ale Pani Agnieszka chorowała, potem nie mogę jej zarzucić, aby robiła sobie żarty z ucznia czy nagminnie zajęcia odwoływała. W moim przypadku nigdy nie było częstego odwoływania. :) ja jestem bardzo zadowolona z współpracy i bardzo się cieszę, ze uporałam się z moimi problemami językowymi :) :)

Kotowska Agnieszka

Dziękuje bardzo
Pozdrawiam Agnieszka

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Polecam. Miła, luźna atmosfera, łatwy kontakt. Jedynie nieco harmonogram zajęć zaburzają dość częste przekładania terminów z powodu choroby (dla mnie to aż takiego problemu nie ma - sam czasami przekładam, ale może przeszkadzać osobom, które mają "sztywny" kalendarz).

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Jakubie za opinię.
Dość ,,częste '' przekładanie z powodu choroby :) - warto dodać, że ma Pan trzy lekcje w tygodniu, więc jak jeden tydzień wypadnie to może się już dużo wydawać niestety ;) Pracuję od 7-12 poniedziałek - piątek i 16-22 + sobota, więc jakbym często odwoływała zajęcia to bym się poźniej nie wyrobiła z odrabianiem lekcji z każdym uczniem ;) dla jednego często to dwa razy w miesiącu, dla innego raz, dla innego trzy i więcej - każdy ma własne odczucia :) Prawda jest taka, że ze strony nauczyciela, czy ucznia zawsze jakaś lekcja wypadnie i jest to nieuniknione niestety :) Dziękuje raz jeszcze :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Polecam naukę z Panią Agnieszka. Szczególnie dobrze oceniam kontakt z uczniem i dostosowanie materiałów pod ucznia :)
Pozdarwiam

Kotowska Agnieszka

dziękuje Pani Magdo :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
7 sierpnia 2019

Zachęcony wyśmienitymi opiniami na niniejszej stronie pomyślałem, że będzie to idealna osoba do nawiązania dłuższej współpracy i intensywnej nauki języka. Z Panią Agnieszką uczyłem się przez 3 miesiące. Po upływie okresu na jaki umowa została zawarta postanowiłem jej nie kontynuować ze względu na zmieniającą się sytuację osobistą, lecz głównie z przyczyn które pozwolę sobie opisać poniżej.

Po pierwsze, lekcje nie odbywały się systematycznie. O ile jestem w stanie zrozumieć, że w życiu każdego z nas pojawiają się czasem sytuacje na które nie mamy wpływu, o tyle w przypadku Pani Agnieszki zdarzały się one na tyle często, że całkowicie destabilizowały tok naszej pracy. W marcu i maju Pani Agnieszka odwołała lekcje czterokrotnie przez co nasze lekcje odbywały się nieregularnie, a na tym wszystkim cierpiała merytoryka zajęć. Nawiasem mówiąc, taka częstotliwość odwoływania lekcji jest niezgodna z umową jaką zawarłem z Panią Agnieszką.

Po drugie, lekcje odwoływane były głównie przez panią Agnieszkę. Oczywiście, rozumiem, że każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdemu może zdarzyć się odwołanie zajęć, niemniej jednak, ośmiokrotne odwoływanie lekcji w przeciągu trzech miesięcy, nawet z przyczyn uzasadnionych destabilizuje tok nauki. Ponadto Pani Agnieszka dosyć szczegółowo informuje ucznia o przyczynach dla których odwołuje zajęcia. Niektóre z nich wprawiały mnie w niemałe zakłopotanie, gdyż według mnie niektóre informacje są kwestiami osobistymi, którymi nie wypada dzielić się z obcymi.

Po trzecie, oczekiwałem od Pani Agnieszki ściśle określonego pomysłu na edukację i wspólnego przejścia od podstaw do poziomu średnio-zaawansowanego. Zwyczajnie potrzebowałem kogoś kto odpowiedzialnie i z zamysłem pozwoli mi rozwijać umiejętności językowe. Ze względu zapewne na kompletną dezorganizację naszych spotkań, nie było mowy o jakimkolwiek planie i pomyśle. Raz podjęte tematy drążyliśmy do przesady, a poszczególne kompetencje językowe takie jak: rozumienie czy mówienie nie były rozwijane równolegle.

Po czwarte, miałem wrażenie, że moje lekcje Pani Agnieszka traktowała po macoszemu. Czułem, że nie jest zaangażowana w pracę ze mną.

Po piąte, odgłosy życia domowego podczas zajęć utrudniają skupienie się i naukę.

Po szóste, zgodnie z postanowieniami umowy jaką zawarłem z Panią Agnieszką, ze względu na czterokrotne odwołanie zajęć w marcu i maju przysługiwały mi 4 lekcje gratis. Lekcje nie miały miejsca.

Kończąc ten smutny komentarz pragnę zaznaczyć, że co się tyczy kompetencji i umiejętności przekazywania wiedzy – nie mam do Pani Agnieszki zastrzeżeń. Sądzę, że gdyby nie rozmaite przeszkody techniczne, które opisałem powyżej, moglibyśmy nawiązać długą i owocną współpracę.
Poniżej w odpowiedzi na, do dzisiaj jedyny, nieprzychylny komentarz pisała Pani, że zawsze znajdzie się te 5% uczniów niezadowolonych – bo przecież nie można wszystkim dogodzić. Niestety, ja znalazłem się w tych 5% zupełnie nie z własnej woli i jest mi z tego powodu bardzo przykro.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Michale za opinię
Odpowiedziałam w nagraniu szczegółowo.
Szkoda, że podczas zajęć nie zgłaszał Pan swoich uwag.
Krótko i na temat :

1) odwoływanie - było (oczywiście - marzec najgorszy - powody zdrowotne, nigdy bym nie odwołała lekcji ,, z byle powodu '' - kwiecień, maj normalnie - nie było takich ilości odwołanń, jak Pan opisał.

Odwoływania zajęć przez ucznia, czy przez nauczyciela nie da się uniknąć (każdy choruję, czy ma inne sprawy - ja akruat w Marcu miałam zapalenie zatok i dwa tygodnie byłam poza ,, światem ''

Również Pan odwoływał zajęcia, ale jakoś tego już Pan w opinii nie napisał.
Nie uważam, że odwoływanie zajęć destabilizuje proces nauki, ponieważ zawsze uczniowi daje materiały, zadania, aby ten czas wykorzystał na niemiecki, więc już od ucznia zależy, czy go wykorzysta, czy nie.

Zawsze mam pomysł na zajęcia, ponieważ są to zajęćia indywidualne i jestem już w tym doświadczona. Zaangażowana również jestem, ale każdy ma ,, własne odczucia ''

Nie da się jednocześnie rozwijać wszystkich kompentencji językowych - jeśłi ktoś uczy się od podstaw. Nauka idzie krok po kroku.

Odpowiedziałam konkretnie na wszystkie ,,zarzuty ' w nagraniu ;)

Uważam, że współpraca mogłaby się udać, ale trzeba rozmawiać.
Jeśli ktoś mówi, że wszystko jest okej, a twierdzi inaczej to niestety .. :)

Szkoda, że tak wyszło, ponieważ zawsze jestem chętna na rozmowę :)

Mam nadzieję, że zdrowie już będzie tylko lepsze i zajęcia nie będą wypadaly, tak jak w marcu :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Polecam!
Miła atmosfera oraz przejrzyście i zrozumiale prowadzone wszystkie lekcje!
Pani Agnieszka mobilizuje ucznia do regularnej pracy, co pozwala na zauważenie szybkich postępów w nauce w krótkim czasie. Na lekcjach dużo ćwiczeń oraz w domu, co pozwala na utrwalenie materiału i pogłębianie nauki języka niemieckiego. Zajęcia są zawsze dostosowane do potrzeb ucznia!
Serdecznie polecam!

Kotowska Agnieszka

Mam nadzieję, że nasza współpraca jeszcze trochę potrwa i nauczymy się wspólnie więcej :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Świetne, motywujące podejście do kursanta. W szybkim czasie opanowałam podstawy niemieckiego i nadal zamierzam się rozwijać w tej dziedzinie pod skrzydałami Pani Agnieszki. Nauczyciel z powołania i pasji. Polecam każdemu kto stawia w życiu na swój rozwój osobisty jak i zawodowy.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Anno za bardzo miłe słowa :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Uczyłem się prawie 2 lata. Uczyła się również moja zona Anna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy. Lekcje odbywały się systematycznie, zgodnie z planem. Pani Agnieszka zawsze była przygotowana do lekcji, a lekcje zawsze były przemyślane. Na samym początku otrzymałem plan nauki, którego się trzymaliśmy. Duża ilość zadań domowych i materiałów dodatkowych. Mogę jedynie polecić, każdemu kto chciałaby nauczyć się języka niemieckiego !!! : :) :) :) Pozdrawiam Pani Ago ! I życzę wszystkiego
Dobrego !! :) :)

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Anno oraz Panie Jakubie ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Polecam

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Marto ! :)

avatar
Iweta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Konkretna, cierpliwa, zawsze dostępna pani Agnieszka. Z całego serca polecam.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Bardzo i słyszymy się podczas lekcji grupowej :)

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Polecam bardzo. Lekcje prowadzone przejrzyście i zrozumiałe. Żadna pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Uczę się od niedawna, ale widzę efekty. Jestem bardzo zadowolona!

Kotowska Agnieszka

Bardzo się cieszę, Pani Izabello i zapraszam na lekcje w niedzielę:)

avatar
Anna twing
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Uczę się już od roku i jestem bardzo zadowolona z zajęć niemieckiego. W ciągu roku wyprostowałam swoje braki w języku niemieckim oraz zdobyłam kolejny poziom języka niemieckiego. Mój syn również uczy się u Pani Agnieszki, a raczej uczył do matury 2019. Egzamin ustny zdany na 98%. Egzamin pisemny poziom zaawansowany spodziewany się wyniki około 80%. Wszystkim serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszka! Nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Anno.
Życzę synowi dobrego wyniku z matury :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2019

Korzystam ze spotkań/lekcji online już drugi miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Tego było mi trzeba! Przerabiam na nowo - niemal od podstaw - język niemiecki i tym samym weryfikuję i porządkuję swoją wiedzę, gramatyczną przede wszystkim.
Podoba mi się wnikliwe podejście do każdego zagadnienia, ogromna liczba ćwiczeń i stały kontakt z nauczycielem.
Podczas lekcji każda nasza wątpliwość zostaje rozwiana, na każde pytanie dostajemy odpowiedź. Kolejny temat nie jest podejmowany, jeśli poprzedni nie został zrozumiany (i odp. przećwiczony) przez uczących się - to jest naprawdę bardzo cenne.
Gorąco polecam!

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuje :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Bardzo dobry - za profesjonalizm, zaangażowanie oraz oddanie. Uczestniczę w kursie grupowym online i jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia zajęć przez p. Agnieszkę. Nauczycielka potrafi zmobilizować do pracy oraz nauki. Lekcje są zrozumiałe a przede wszystkim widzę efekty. Polecam wszystkim.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Aleksandro za bardzo miłe słowa :)

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

Bardzo polecam Panią Agnieszkę jest profesjonalna w tym co robi zawsze odpowiada nam na pytania i cierpliwie wszystko wyjasnia Dziekuje bardzo

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Małgorzato.
Wam oznacza, że Pani Gosia jest uczestnikiem kursu w grupie :)
Pozdrawiam Serdecznie ! :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Dziękuje Pani Agnieszko za rok wspaniałej współpracy. Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Udało mi się w ciągu roku nauczyć się niemieckiego od zera do poziomu B1.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Jeżeli, ktoś ma zamiar uczyć i nauczyć się j. niemieckiego przez Skype to szczerze polecam zajęcia z Panią Agnieszką! :) Zajęcia są zawsze przygotowywane pod poziom ucznia, za co bardzo Pani Agnieszce dziękuje,
Mi osobiście, bardzo podoba się sposób prowadzenia zajęć, niejasności są od razu tłumaczone, bardzo dobrze dobrane materiały.
Polecam :D

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za miłe słowa !

Pozdrawiam, Agnieszka ! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Polecam lekcje z Panią Agnieszką każdemu, komu naprawdę zależy na nauce i pracy nad poprawą poziomu języka niemieckiego. Pani Agnieszka potrafi opracować dobry plan nauczania, wskazać błędy, wytłumaczyć to, co niezrozumiałe i wskazać materiały do pracy własnej - bo bez tego nie ma nauki :) Ponadto Pani Agnieszka stwarza bardzo miła atmosferę zajęć, dzięki czemu łatwiej się zmotywować. Jeszcze raz polecam!

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Karolino za miłe słowa i oczywiście jeśli chodzi o poprzednią opinię to dziękuje Pani Karolino również za miłe słowa (odpisując na opinię myślałam jeszcze o Panu Piotrze ;) Pozdrawiam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Polecam lekcje z Pania Agnieszka, widze znaczna poprawe i wiem ze sama na pewno bym sie tego nie nauczyla.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Piotrze za wystawienie opinii

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Wszystkim zainteresowanym nauką języka niemieckiego polecam lekcje z Panią Agnieszką. Lekcje są bardzo dobrze przygotowane, nauczyciel jest bardzo kompetentny, duża ilość różnych materiałów do nauki.

Polecam :)

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Piotrze za wystawienie opinii

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Agnieszka. Ta kobieta ma dar nauczania..lekcje są bardzo fajnie i przyjemnie prowadzone . Polecam zajęcia z Panią Agnieszka .

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Paulino za wystawienie opinii.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Polecam Panią Agnieszkę. Uczyłam się niemieckiego na kursie w Niemczech ale nie wszystko miałam poukładane po kursie i miałam braki (po szybkich kursach), więc potrzebowałam i potrzebuje usystematyzowania swojej całej wiedzy w języku niemieckim. Pani Agnieszka od 4 miesięcy pomaga mi w nadrabianiu moich zaległości. Jestem zadowolona ze sposobu nauczania i prowadzenia zajęć, bo nie są one monotonne i dostosowane do poziomu językowego ucznia.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Magdaleno za wystawienie opinii.

avatar
Tomasz W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Wszystkim osobom zainteresowanym nauką języka niemieckiego polecam współpracę z Panią Agnieszką. Lekcje są bardzo ciekawe, różnorodne i co najważniejsze, dostosowane do potrzeb ucznia. Na zajęciach nigdy nie wiało nudą, jest dużo gramatyki, słówek, czytania, pisania i mówienia. Myślę, że wszystko to, co jest potrzebne do nauki języka niemieckiego.
Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana, pozytywnie nastawiona do ucznia, cierpliwa, ale przy tym wymagająca. Czego chcieć więcej od dobrego korepetytora?

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Tomaszu za wystawienie opinii.

avatar
Tomek M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Dotychczas myślałem, ze język niemiecki jest nie do nauki. Pani Agnieszka to zmieniła. Pod jej okiem robię wyraźne postępy, a zaczynałem praktycznie od zera. Pani Agnieszka cierpliwie i przystępnie dla laika tłumaczy wszelkie zawiłości niemieckiej gramatyki. Lekcje są przygotowane profesjonalnie, z pomysłem, a materiały do nauki, a w zasadzie całe ich mnóstwo systematycznie dostarczane.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Tomaszu za wystawienie opinii.
Każdy uczeń dodaję, że świetnie tłumaczę gramatykę, ale trzeba dodać, że na lekcji zwracamy uwagę na wszystkie struktury języka ; ) również uczymy się słówek, piszemy, czy mówimy ! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Lekcje konkretne, przygotowane. Gramatyka dobrze omowiona z wieloma przykladami umozliwiajacymi zrozumienie. Kontakt z p. Agnieszka jest calodobowy, elastycznosc w terminach na pewno zostanie doceniona przez osoby z napietym grafikiem. Polecam.

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Pepe
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Zaangażowany i wymagający. Gramatyka z Panią Agnieszką wcale nie taka straszna. Dużo materiałów. Polecam z czystym sumieniem.

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę!
Lekcje są prowadzone w luźniej atmosferze.
Pani Agnieszka jest mistrzem w tłumaczeniu gramatyki!
Warto zacząć naukę z Panią Agnieszką, zaczynałam z bardzo małą wiedzą a już po 3 miesiącach widzę mega rezultaty!
Pozdrawiam.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wystawienie pozytywnej opinii.
Sama przyjemność mieć takich uczniów ! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2018

Lekcje z p. Agnieszką są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób chcących nauczyć się języka niemieckiego lub go doskonalić. Na lekcjach poznaje się nie tylko nowe słowa, ale także zagadnienia gramatyczne. Pani Agnieszka przygotowuje zarówno materiały do lekcji, a także do pracy w domu oraz wskazuje źródła, które pomagają doskonalić język.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Anno za miłe słowa i życzę szczęśliwego rozwiązania.

avatar
Monika R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Chciałabym wszystkim zainteresowanym nauka przez internet polecić lekcje z Pania Agnieszka. Jest to osoba bardzo sympatyczna i cierpliwa a jednocześnie wymagająca co bardzo pomaga w przyswajaniu języka obcego. Różnorodność materiałów, ciekawe lekcje, umiejętność wytłumaczenia trudnych zagadnień gramatycznych sprawiają ze z niecierpliwością oczekuje na kolejne zajęcia. Potwierdzam to prawdziwy nauczyciel z pasja. Serdecznie polecam!

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry Pani Moniko,

dziękuje za wystawienie opinii i miłe słowa :)

Serdecznie Pozdrawiam

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Uczę się z p. Agnieszką od roku i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Nauczyciel jest kompetentny i co najważniejsze konkretny, reaguje na moje prośby, jeśli coś trzeba powtórzyć lub jest jakikolwiek problem. Pani Agnieszka jest wymagająca, ale daje to owoce w postaci solidnych podstaw. „Człowiek całodobowy”, można tak powiedzieć :-)
Jeśli tylko wymaga się od siebie samego to praca z tym nauczycielem jest naprawdę przyjemnością!

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wystawienie pozytywnej opinii.
Oczywiście jestem wymagająca. Czasami, aż za bardzo, ale przynajmniej skutkuje to dobrymi podstawami i jeszcze nie po całym roku nauki można porozumiewać się na Erasmusie w Austrii bez problemu ;) człowiek całodobowy -otwarte 24/7. Jestem dla uczniów dostępna 7 dni w tygodniu i dlatego bardzo lubię naukę przez Skype, ponieważ jesteśmy w stałym kontakcie i możemy pracować również poza lekcjami. Jeszcze raz dziękuje !

Serdecznie Pozdrawiam,
Agnieszka Cognita Lingua

avatar
Monika N
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Ucze sie od roku ale z pełną odpowiedzialnością mogę polecić lekcje u Pani Agnieszki. Bardzo sympatyczna, wymagająca, cierpliwa i zaangażowana w lekcje nauczycielka. Do każdej lekcji dobrze przygotowane materiały, potrafi świetnie wytłumaczyć problematyczny temat.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wyrażenie swojego zdania. Zawsze staram się, żeby moi uczniowie byli zadowoleni i znali praktyczny język niemiecki.

Serdecznie Pozdrawiam,
Agnieszka Cognita Lingua.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Polecam. Nauka dwa lata i wszystkie oczekiwania spełnione

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wyrażenie swojego zdania. Zawsze staram się, żeby moi uczniowie byli zadowoleni i znali praktyczny język niemiecki.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2017

Gorąco polecam. Pani Agnieszka to super nauczyciel!!! Profesjonalny, systematyczny,rzetelny, w prosty sposób tłumczy tajniki języka niemieckiego. Liczne ćwiczenia i materiały pozwalają ugruntować zdobytą wiedzę. Nauczyciel wymagający względem siebie i ucznia, praca domowa to obowiązek , którą sprawdzi i omówi. Dodatkowo dostarcza liczne materiały do samodzielnej pracy i pogłębiania wiedzy. Polecam.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wystawienie opinii Pani Kasiu i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie jeszcze długo trwała :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Pani Agnieszka jest profesjonalistką, potrafi wytłumaczyć reguły gramatyczne w prosty, praktyczny sposób, dodatkowo sporo materiałów do nauki oraz miła atmosfera.Polecam

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Wojtku za wystawienie pozytywnej opinii.

avatar
Kamilla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Polecam. Pani Agnieszka jest moim nauczycielem od ponad roku. Dostarcza na zajęcia wszystkie potrzebne materiały. Przerobione zagadnienia gramatyczne są często powtarzane w różnego rodzaju zestawach ćwiczeń więc łatwiej je utrwalić.
Pani Agnieszka podaje również szereg materiałów dodatkowych (ćwiczeń różnego rodzaju), przydatne linki do materiałów dostępnych na Internecie. Pomaga to niewątpliwie w samodzielnej pracy w domu.
Lekcje z Panią Agnieszką, samodzielna praca i wytrwałość na pewno zagwarantują sukces.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Kamillo za wystawienie pozytywnej opinii.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Polecam naukę języka niemieckiego z Panią Agnieszką.:-). Lekcje przygotowane na najwyższym poziomie. Wiedza i umiejętność jej przekazania to wielki plus Pani Agnieszki. Do tego mnóstwo fajnych materiałów do samodzielnego słuchania,oglądania i czytania. Dzięki Pani Agnieszce zaczęłam rozumieć zasady gramatyki niemieckiej,co pozwala mi coraz śmielej wyrażać myśli za pomocą tego języka. Jeżeli ktoś wybierze lekcje z Panią Agnieszką otrzyma dwupak profesjonalizm i umiejętności doświadczonej korepetytorki za nie wielką cenę. Polecam!

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Pani Anno za wystawienie pozytywnej opinii.

avatar
Przemek J.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Bardzo Goraco polecam lekcje z Panią Agnieszka. Jest to niezwykle pozytywna, sumienna i kompetentna osoba. Dzięki Pani Agnieszce gramatyka, której tak nie znosiłem stała się nareszczie zrozumiała :) Uczeń dostaje także ogrom materiałów uzupełniających: do słuchania czy oglądania co dla mnie jest doskonała forma dokształcania się. Jestem pewien ze z Panią Agnieszka osiągnę swój cel i każdemu polecę Tą korepetytorke! Jeśli ciagle się zastanawiasz nad wyborem innego nauczyciela to tracisz tylko czas bo nie znajdziesz lepszej osoby i na pewno nie pożałujesz wydanych pieniędzy !

Kotowska Agnieszka

Dziękuje Panie Przemku za wystawienie pozytywnej opinii.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Bardzo polecam. Pani Agnieszka jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji i potraf wytłumaczyć każdą regułę gramatyczną. Dzięki lekcji z nią, wreszcie polubiłam język niemiecki !

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wyrażenie swojego zdania. Zawsze staram się, żeby moi uczniowie byli zadowoleni i znali praktyczny język niemiecki.

avatar
Kazimierz Kobiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Gorąco polecam lekcje z Panią Agnieszką. Bardzo pozytywna osoba i bardzo dobry nauczyciel z ktorym warto sie uczyc. Podczas lekcji czuje sie jakby były to relacje kolega -kolezanka wiec nie musze sie niczym stresowac. Jednak bardzo dobre relacje sa bardzo wazne ale zawsze pamietam, ze to jednak bardzo wymagajaca i skuteczna nauczycielka. Moja wiedza jest sukcesywnie sprawdzana na lekcjach ale zawsze rowniez do domu dostaje wiele przydatnych materialow, ktore ja poglebiaja. Ucze sie juz od dwocj lat a zaczynalem praktycznie od zera,jednak widze postepy i nie mam problemu z porozumiewaniem sie. Musze przyzznac, ze ciezko bylo znalezc nauczyciela ale sie udalo. Przeprowadzilem sie do Niemiec i musialem nauczyc jezyk, po lekcjach z Agnieszka zdalem certyfikat po 13 miesiacach i dostalem sie na kursu zawodowe b1 plus. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko polecic kazdemu lekcje.

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuje za miłe słowa :)

avatar
Lary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
5 marca 2017

Dziwię się tym wszystkim komentarzom, absolutnie im zaprzeczam Według mnie pani Agnieszka nie jest dobrym nauczycielem, wrecz przeciwnie , demotywuje i zniecheca, w moim przypadku tak właśnie było.

Kotowska Agnieszka

Ciężko jest mi odpowiedzieć na ten komentarz, ponieważ nie wiem z kim mam do czynienia i jaka była sytuacja. Może mam do czynienia z byłym uczniem, uczennicom a może konkurencją, jednak nie zamierzam się tym przejmować, ponieważ o każdego ucznia dbam jak o własne dziecko.

Każdy uczeń, który się do mnie zgłasza może liczyć na to, że zawsze będę go wspierała, będę mu pomagała a przede wszystkim może być pewnych tego, że jeśli tylko będzie ze mną współpracował osiągnie swój wymarzony cel.

Każdy uczeń na początku współpracy otrzymuje ćwiczenie do wykonania i na tej podstawie oceniam jego poziom, od razu szczerze mówię co widzę, jakie są problemy i co trzeba poprawić oraz w jaki sposób to zrobić. Większość uczniów mówi okej to działamy, chciałabym, chciałabym się poprawić i w końcu tego języka nauczyć, ale są również osoby, które się zgłaszają i robią masę błędów lub nie potrafią języka na tyle ile im się wydaje, więc również od razu mowię jak wyglada sytuacja i co trzeba poprawić, jednak nie każdy jest gotowy na to, żeby usłyszeć prawdę.. przed nami dużo pracy ale jeśli będziemy współpracować to na pewno damy radę. Niektórzy uczniowie woleliby, żeby ich okłamać i powiedzieć, nie jest źle.. trochę nadrobimy i będzie świetnie - niestety nie u mnie :) Ja jestem nauczycielem wymagającym o czym informuje w ogłoszeniu i nikogo okłamywać nie będę (zawsze mówię co jest źle i co trzeba zrobić ale zawsze mówię, że damy radę i osoby, które ze mną współpracuję zawsze są zadowolone i spełniają swoje cele.

Pomagam 95 % uczniom, którzy się do mnie zgłaszają - nigdy nie będzie to sto procent, ponieważ nikt nie jest idealny i jeszcze się nie urodziła osoba, która każdemu by pomogła :)

Każdemu uczniowi zadaję pracę domowe i zawsze wymagam do ucznia, żeby uczył się w domu.. zawsze przed zajęciami, między zajęciami lub na lekcji pytam ucznia czy się uczył, czy zrobił pracę domową.. jeśli widzę, że uczeń się opuścił od razu z nim o tym rozmawiam i próbujemy rozwiązać problem ;)

Przykro jest czytać takie komentarze, ponieważ wiem ile daje od siebie dla uczniów i wiem, że daję wszystko a nawet jeszcze więcej, jednak wiem również, że nie mogę się tym bardzo przejmować, ponieważ nie jestem w stanie pomoc każdemu a na pewno nie komuś kto sam tego nie chce.

Na wszystkie poprzednie komentarze pracowałam i pracuję nadal bardzo ciężko, ale jak mówiłam zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie odpowiadało i nie będzie się w stanie tej osobie pomóc.

Mam tyko nadzieje, że ta osoba Pan lub Pani nabierze ponownie motywacji i znajdzie dla siebie nauczyciela odpowiedniego :)

Pozdrawiam,
Agnieszka ;)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Mam za sobą 1,5 roku współpracy z Panią Agnieszką i był to bardzo produktywny czas jeżeli chodzi o moją naukę języka niemieckiego. Mogę w 100% polecić korepetycje. Pani Agnieszka w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczyła mi wiele zagadnień gramatycznych, znacznie wzbogacając przy tym moje słownictwo i przełamując mój lęk do konwersacji. Zawsze jest chętna do pomocy, wysyła mnóstwo przydatnych materiałów i ma bardzo dużą cierpliwość do swoich uczniów, choć jest wymagająca :) Do każdej osoby pochodzi indywidualnie, lekcje odbywają się w przyjemniej atmosferze i jeżeli tylko uczeń ma chęci się nauczyć to może bardzo dużo skorzystać z zajęć z Panią Agnieszką! :D

Kotowska Agnieszka

Mam nadzieje, że tylko kiedy będziesz miała więcej czasu na uczelni to wrócisz na zajęcia :)

avatar
Roger
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Nauka z Panią Agnieszka to czysta przyjemność odpowiednia osobą na odpowiednim miejscu dla niej na pierwszym miejscu zawsze stawiani są uczniowie bardzo wymagająca co pozytywnie motywuje i zachęca to byly moje pierwsze tego typu lekcje więc ogromny stres na początku z Panią Agnieszka mogłem zapomnieć o jakimkolwiek stresie zawsze wyluzowana potrafiła rozładować napięta atmosferę bardzo polecam

Kotowska Agnieszka

Rzeczywiście na początku lekcji stres ze strony Pana Rogera był bardzo odczuwalny, nawet zaproponowałam drinka na złagodzenie stresu ale jakoś szybko udało nam się stres pokonać.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Rzetelna osoba, przesympatyczna i miła.,nauka języka niemieckiego okazuje się nie tak przerażająca jakby się mogło wydawać. Bogaty zasób materiałów , pomoc dostępna cały czas, jeśli mamy problem z danym zagadnieniem ćwiczymy go aż zrozumiem, co pozytywnie rzutuje na dalszą naukę. Nie ma stresu jesli czegoś nie przyswajam od razu. Bardzo szybko przechodzi się przez poziom i naprawdę sprawia to przyjemność. Polecam kazdemu kto naprawdę chce nauczyć sie tego języka.

Kotowska Agnieszka

Paula uczy się języka Niemieckiego od podstaw i chociaż na początku było ciężko to teraz sama jestem pozytywnie zaskoczona efektami naszej pracy :)

avatar
Claudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

W 100% polecam zajecia z Pania Agnieszka. Bardzo zyczliwa i cierpliwa osoba z wielka wiedza, ktora potrafi przekazac w prosty i zrozumialy dla kazdego sposob. Wszystkie zagadnienia sa wyjasnione tak, zeby jak najlepiej je zrozumiec. Pani Agnieszka daje wiele wskazowek jak sie uczyc i co warto robic dodatkowo w domu a lekcje odbywaja sie w milej atmosferze :)

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Ania B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Naukę języka niemieckiego zaczęłam od podstaw na lekcjach u Pani Agnieszki. Myślałam, że to jeden z najgorszych języków do nauki ale dzięki indywidualnemu podejściu, systematyczności, zaangażowaniu Pani Agnieszki oraz dużej ilości pracy domowej ten język stał się przyjemną częścią mojego życia. Nauczyciel z pomysłem! Zaskoczona efektami - serdecznie polecam!

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Lukas Rutkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Warto zwrócić się do Pani Agnieszki jeśli szukamy rzetelnej osoby, która w profesjonalny sposób pomoże nam przy nauce języka Niemieckiego. Jestem zaskoczony efektami, które udało mi się osiągnąć podczas pół rocznej nauki. Materiały zawsze były w stu procentach przygotowane, nigdy nie robiliśmy nic przez przypadek. Wszystko zostało przygotowane w taki sposób, źe mój pracodawca pyta gdzie tak szybko poprawilem mój Niemiecki. Pani Agnieszka ma świetne przygotowanie metodyczne i prowadzi ząjecia w niezwykle interesujacy sposob. Doskonale widac, ze podchodzi do tej bardzo profesjonalnie i powaznie, a co najwazniejsze mam poczucie, ze ciagle sie rozwijam. Bardzo przydatne zajecia i wspanialy nauczyciel.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Moja przygoda rozpoczęła się bardzobaczymy dawno temu, uczęszczałem na kursy językowe, które spowodowały totalny chaos w mojej głowie, na szczęście trafiłem na wspaniałą nauczycielkę. W zaledwie 10 miesięcy przygotowalem się do certyfikatu B2, który zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Pani Agnieszka świetnie potrafi język Niemiecki oraz ma szeroką wiedzę, więc lekcje były bardzo konkretne i wymagające . W porównaniu z innymi nauczycielami Pani Agnieszka ma świetnie przygotowany plan nauczania i materiały. Po lekcjach odczuwałem wyraźną poprawę i zmęczenie . Z całego serca polecam współpracę z Panią Agnieszka ,sam przebywam właśnie w Szwajcarii i jestem bardzo zadowolony ,gdyby nie pomoc ze strony Pani Agnieszki nigdy bym tutaj nie mieszkał. W moim życiu nie spotkałem nauczyciela , który jest tak zaangażowany w swoją pracę a uczniów nie traktuje jak pieniędzy na koncie ,lecz podchodzi do nich w sposób indywidualny, pomaga ,zachęca do nauki. POLECAM !!

Kotowska Agnieszka

I NIECH PRZYGODA TRWA DALEJ !: )

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Agnieszką . Od wielu lat uczę się już Niemieckiego i nigdy nie miałam tak dobrego nauczyciela jakim jest Pani Agnieszka. Obecnie pracuje i mieszkam w Szwajcarii i każdego dnia słyszę jakiego mam dobrego , że bardzo dobrze mówie gramatycznie i nie tylko :) jestem bardzo zadowolona - lekcje są zawsze dopasowane pod potrzeby ucznia ,zajęcia są systematyczne i bardzo wymagające.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Polecam lekcje z Panią Agnieszką.Na każdym kroku widać, że niemiecki to pasja korepetytora.:)

avatar
Wiolata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Nauka przez skypa była dla mnie pewnego rodzaju eksperymentem z nauką na odległość, co po pewnym czasie okazało się wielkim sukcesem.
Pani Agnieszka jest kompetentna, zawsze przygotowana sprawia, że język niemiecki sam wchodzi do głowy. Motywuje, zachęca i tłumaczy tak dobrze, że gramatyka nie stanowi już dla mnie żadnej tajemnicy, z rozumieniem i mówieniem też sobie coraz lepiej radzę. Podziwiam Panią Agnieszkę za cierpliwość, rzetelność i profesjonalizm.
Uczę się od września i jestem bardzo zadowolona z postępów, oczywiście jest to dopiero początek drogi w kierunku znajomości języka obcego, ale przy tak prowadzonych zajęciach droga ta jest bardzo przyjemna i daje nadzieję na zakończenie jej sukcesem.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Szukasz dobrego nauczyciela? Dobrze trafiłeś/aś! :) Pani Agnieszka jest wzorową nauczycielką , którą mogę z czystym sumieniem polecić! Nie jest to osoba , której zależny wyłącznie żeby lekcje "odbębnić" i zainkasować pieniądze. Pani Agnieszce naprawdę zależy na progresie ucznia i mobilizuje do regularnej pracy. Ja osobiście widzę po sobie efekty naszej współpracy, gdyż mieszkam w Niemczech i praktycznie zaczynając od zera , dziś potrafię sobie poradzić w różnych sytuacjach. Jeśli komuś naprawdę zależy na nauce niech się nie waha i pisze śmiało do Pani Agnieszki! Pozdrawiam! :)

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Bardzo fajne indywidualne podejście :) Polecam takie lekcje, bo regularność i motywacja gwarantują sukces. Rzetelne podejście do tematu. POLECAM

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2015

Wszytkim, którzy chcą się porządnie wziąć za naukę języka niemieckiego polecam zajęcia z Panią Agnieszką! Pan Agnieszka to najlepszy nauczyciel z jakim miałam przyjemność współpracować. Bardzo wymagająca, pełna poświęcenia, z indywidualnym podejściem do ucznia, świetnie odnajdująca słabe punkty i potrafiąca w przystępny sposób wytłumaczyć każde zagadnienie, tak by osiągnąć zaplanowe cele. Nauczyciel, który w 100% angażuję się nie tylko w pracę na zajęciach, ale także poza nimi. Ogromnym atutem jest mnóstwo (dopasowanych do poziomu językowego ucznia) zadań domowych, które sprawdzane są przez Panią Agnieszkę poza zajęciami z uczniem oraz dostępność dla ucznia - żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi - nawet te zadane w ciągu tygodnia poza umówionym zajęciami. Nauczyciel z ogromną pasją do języka, którą pozytywnie potrafi zarażać swych uczniów i motywować do pracy!:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Wspaniały nauczyciel.Systematyczny zawsze o czasie. Postępy są szybkie i solidne.Czas z Panią Agnieszką nie jest zmarnowany.Polecam każdemu kto chciałby mówić biegle w języku Niemieckim.Po pół roku nauki otrzymałem wymarzoną pracę w Szwajcarii.Na początku nie potrafiłam nic poza słówkami. Polecam !

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Polecam w 100%! Pani Agnieszka zawsze jest przygotowana. Ma indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i w szybkim czasie widać efekty pracy. Pani Agnieszka jest osobą miłą,wyrozumiałą i ma genialne podejście do ucznia. Szczerze polecam współpracę z Panią Agnieszką

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2015

Polecam pania Agnieszkę, zawsze przygotowane ciekawe i różnorodne materiały na lekcje. Omawia każdy temat w przystępny sposób. Pani Agnieszka jest miłą osobą ale i wymagającą. Uczę sie od półroku i widzę efekty. Jestem zadowolana i serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agnieszki. To w 100% dobrze zainwestowany czas. Zaangażowanie Pani Agnieszki widoczne jest zarówno w trakcie zajęć jak i po - zadania domowe dostosowane są do poziomu i potrzeb ucznia. Miła, sympatyczna, wyrozumiała..a przy tym wymagająca z przemyślanym planem nauczania. Polecam serdecznie!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Czy można trafić na lepszego Lektora? Raczej nie,długo szukalam, wiele osob uczyli mnie Niemieckiego,ale w końcu Pani Agnieszka nauczyla mnie języka tak ,ze zdalam egzamin i dostałam wymarzoną prace. Dziękuję !

Kotowska Agnieszka

Bardzo dziękuje za miłe słowa ,bardzo się cieszę ,że znalazła Pani wymarzoną pracę :) :)

avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Najlepsza nauczycielka. W pol roku bardzo duzo sie nauczylem. Komunikacja w Niemczech juz nie sprawia mi problemow. Niemcy ,ktorzy wczesniej mnie znali sa pod wrazeniem. Dziekuje za nauke !

Kotowska Agnieszka

Życzę dalszych sukcesów i powodzenia w Niemczech :) :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Zajęcia prowadzone przez p. Agnieszkę są ciekawe, dostosowane do ucznia, angażują do pracy własnej. Bardzo polecam!

avatar
Blazej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Zajecia sa przeprowadzane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze.
POLECAM!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Jest to nauczyciel, którego szukałem. Wymagający i motywujący do pracy. Pani Agnieszka bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, zawsze przygotowana oraz zaanagażowana.
Polecam

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje materiał do potrzeb i wiedzy ucznia, wszelkie niejasności tłumaczy w przystępny sposób i do skutku. Naukę gramatyki przeplata ciekawymi tematami do czytania, słuchania i mówienia przez co zajęcia nie są nudne. Jest wymagająca, zadaje dużo zadań, które po sprawdzeniu są zawsze szczegółowo omawiane dzięki czemu koryguje błędy, które najczęściej popełnia uczeń. Dla mnie największym problemem było mówienie, a dzięki Pani Agnieszce w kilka miesięcy przestałam bać się mówić i sama widzę postępy w nauce. Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, w razie sytuacji losowych nie ma problemu z przełożeniem lub odrobieniem zajęć.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Dziekuje za wspaniale przygotowanie do podjecia pracy w Niemczech. Bardzo szybko opanowalem podstawy jezyka Niemieckiego. Pani Agnieszka to bardzo wymagajaca nauczycielka ,ktora nigdy nie odpuszcza ,az uczen nie zrealizuje tematu :))) kazdemu polecam :)

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Katarzyna P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2015

polecam P. Agnieszke kazdemu , mam swoje lata , pracuje juz w Niemczech mowie i psze coraz lepiej,chociaz jestem oporna na wiedze....zamierzam podejsc do B2 za rok . fachowo , milo, elastycznie,zawsze cos powtarzamy,uzupelniamy, moge sie o wszystko dopytac. Polecam kazdemu!!!!

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Szczerze polecam Panią Agnieszke . Warto uczęszczać do takiej nauczycielki ! Lekcje są zróżnicowane i ciekawe co pozwala na poznanie różnorodnego słownictwa. Zawsze otrzymuje się dodatkowe materiały do osobistego przerobienia w domu, pomagające rozwinąć znajomość języka. Duza wiedza i łatwosc w przekazywaniu jej . :)

Kotowska Agnieszka

Dzień Dobry,

dziękuje za wystawienie opinii i podzieleniem się swoim zdaniem.
Zawsze staram się, aby uczniowie robili jak największe postępy w nauce.

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Pani Agnieszka to najlepsza nauczycielka jaką miałem do tej pory. W dwa miesiące opanowałem podstawy języka Niemieckiego solidnie oraz zrobiłem bardzo duże postępy w nauce. Jednak wiem ,ze jeszcze dużo pracy ,ale z takimi osobami jak Pani Agnieszka warto współpracować.

Kotowska Agnieszka

Dziękuje za wyrażenie swojego zdania. Zawsze staram się, żeby moi uczniowie byli zadowoleni i znali praktyczny język niemiecki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.