Jakub Kwiatkowski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Mszczonów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka25 - 55 / 60 min

Jakub Kwiatkowski

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Matematyka ze specjalnością Nauczycielską w zakresie matematyki i informatyki . Oferuję trzy roczne doświadczenie w prowadzeniu korepetycji dla osób mających problemy z matematyką bądź osób które szukają poszerzania swojej wiedzy o materiał pozaprogramowy.Korepetycje przeznaczone są dla : licealistów ( matura podstawowa/rozszerzona, bieżący materiał, sprawdziany, rozszerzanie materiału o podstawowe elementy które potrzebne są na studiach)- gimnazjalistów ( sprawdziany, bieżący materiał, egzamin gimnazjalny, rozszerzanie materiału o początki liceum )Zajęcia nie kończą się na spotkaniu. Każda osoba korzystająca z korepetycji otrzymuje ćwiczenia do samodzielnego przećwiczenia, a rozwiązania owych zadań uczeń może przesłać na email gdzie zostaną sprawdzone a przy kolejnych zajęciach omówione.Dzielę zajęcia na dwie części. Na początku szybko przedstawiam potrzebna teorie A później pokazuje schematy zadań i najczęściej występujące kruczki i zagwostki zadań. Głównym celem dla osób przygotowujących się do matury jest wykształcenie wyszukiwania problemu w zadaniu i rozwiązywania go najprostszą i najbardziej intuicyjną metodą.Podczas zajęć wykorzystuję nowoczesne oprogramowanie matematyczne Maple 2017,Graph i GeoGebra które służą do dokładnego ilustrowania wykresów funkcji, figur na płaszczyźnie oraz brył, dzięki czemu uczeń w przejrzysty sposób może zauważyć graficzną interpretację zadań, figur, brył i wykresów .

Przedmioty dla studentów:  analiza matematyczna, algebra liniowa, algebra abstrakcyjna, logika, teoria liczb, matematyka dyskretna, prawdopodobieństwo, statystyka, topologia, wspomaganie obliczeń komputerowo. 

Cennik:
Podstawówka:25zł/60min
Podstawówka-egzamin:30zł/60min
Gimnazjum-egzamin: 30zł60min
Liceum- podstawa/rozszeżenie: 35zł/60min
Liceum matura podstawa: 40zł/60 min lub 70zł/120min
Liceum matura rozszeżona: 45zł/60min lub 80zł/120min
Studia: 55zł/60 min -dostępne z listy przedmiotów

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.