Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Pilica
Zawiercie
Ogrodzieniec
Wolbrom
Olkusz
Kroczyce
Klucze
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka75 / 45 min

Kuba Jurczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje gry na gitarze!

Oferuję zajęcia:

  • u nauczyciela (Kraków) - Os. Avia
  • u ucznia
  • online (Skype) 

Nauczę grać na:

  • gitarze akustycznej

Gwarantuję świetną atmosferę i duże postępy w krótkim czasie. Nauczę gry na tym instrumencie od podstaw lub pomogę w rozwijaniu swoich umiejętności bardziej zaawansowanym osobom.Pokażę jak grać dowolną techniką, wybraną przez ucznia według jego preferencji.

O mnie:
Od lat specjalizuję się w fingerstyle. Jest to jedna z najbardziej wymagających technik gry na gitarze. Otwierałem koncerty lub grywałem na scenie z takimi muzykami jak Piotr Restecki i Ewan Dobson. Jestem laureatem wielu krajowych jak i międzynarodowych konkursów gitarowych. Między innymi, w ramach finału Guitar Masters 2016 zostałem wybrany do grona 24 najlepszych gitarzystów fingerstyle na świecie. Na swoim koncie mam kilkaset koncertów, występy telewizyjne jak i radiowe. Zwyciężyłem w jednym z odcinków programu telewizyjnego „Must Be The Music – Tylko Muzyka”. Łącznie moje nagrania w serwisach YouTube oraz Facebook przekroczyły milion odsłon.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Jest wspaniałym nauczycielem, do każdego ucznia ma indywidualne podejście, zawsze stara się wytłumaczyć każdy drobiazg, czym sprawia że nauka idzie łatwiej. Polecam! :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Kuba ma nietuzinkowy talent. Jego warsztat umiejętności jest niesamowity i co ważne, potrafi doskonale dzielić się tą wiedzą, dzięki czemu nauka kolejnych rzeczy staje się prostsza.
Swietny motywator, wspaniały człowiek ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Super nauczyciel, Kuba potrafi zmotywować do pracy młodego człowieka, wydobyć talent i rozwijać pasję. Polecam nauczyciel na 5+

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Lekcje z Kubą są super, tak mówi nasz 9 letni syn i z wielką chęcią czeka na następne. Świetny nauczyciel z pasją i pozytywną energią. Serdecznie polecam wszystkim osobom szukającym profesjonalnych i efektywnych lekcji gry na gitarze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Posiadanie instrumentu muzycznego w domu nie czyni z nas mistrzów muzyki...
Ale gdy trafimy na nauczyciela z pasją, dla którego wszystko jest możliwe, to wtedy zaczniemy rozwijać skrzydła do granic wcześniej dla nas niewidocznych...
nic nie uspokaja nas tak bardzo jak muzyka... :) dziękujemy

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Polecam tego nauczyciela, świetny gitarzysta, bardzo dobrze naucza!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Nauczyciel na najwyższym poziomie! Mistrz gry na gitarze! Świetna, przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie i rekomenduję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.