Jakub Królczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Centrum +1)

Jakub Królczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jakub Królczyk

O mnie

Jestem absolwentem filologii wietnamsko-tajskiej. Obecnie pracuje nad doktoratem na Instytucie Językoznawstwa, a przez 4 lata wykładałem praktyczną naukę języka wietnamskiego oraz gramatykę opisową.

Dydaktyka jest moją pasją, uwielbiam uczyć i zawsze stawiam swojego ucznia na pierwszym miejscu. Jeżeli nie radzi sobie z materiałem, to zmieniam podejście i motywuje go.Nauka wietnamskiego może wydawać się trudna, ale jest w rzeczywistości przyjemna i daje dużo satysfakcji. Poza tym jest też przyszłościowa, gdyż Polska i Wietnam zacieśniają swoje więzy gospodarcza z dnia na dzień coraz bardziej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Filologia wietnamsko-tajska
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Doktor
Językoznawstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - 06.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Przeprowadzanie zajęć z praktycznej nauki języka wietnamskiego, gramatyki opisowe oraz historii Wietnamu
09.2016 - 09.2017
Akademia Sztuki Wojennej
Praca analityczna oraz przeprowadzanie zajęć z zakresu geopolityki Azji Południowowschodniej. Zajęcia były dedykowane oficerom uczących się na akademii oraz przeprowadzane po angielsku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Kuba jest miłośnikiem Wietnamu, doskonale zna nie tylko język, ale też kulturę i obyczajowość tamtego regionu. Polecam, nawet jeśli ktoś myśli tylko o "przedwakacyjnej" nauce najważniejszych zwrotów lub szuka pomocy przy planowaniu podróży do Wietnamu :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Polecam lekcje z Panem Kubą! Jest nauczycielem cierpliwym i wymagajacym, zawsze opowiada w super ciekawy sposób. Dzięki niemu zdałam egzamin bez większego problemu! :) pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.