Katarzyna Tutka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Brodnica
Świecie
Chełmno
Nakło nad Notecią
Iława
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 85 / 60 min

Katarzyna Tutka

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury, matury poprawkowej, egzaminu ósmoklasisty, odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości i przygotowaniu do sprawdzianów. Mam dużo cierpliwości i doświadczenie merytoryczne. Indywidualnie dostosowuję sposób nauki do potrzeb ucznia.Na pierwszych zajęciach ustalimy Twoje cele i potrzeby, nakreślimy plan nauki oraz zapoznasz się z moimi metodami nauczania. Jeśli Ci się spodoba, ustalimy stałe terminy zajęć i kwestie organizacyjne. Udostępniam materiały do samodzielnej nauki z możliwością odesłania ich do mnie, sprawdzenia i omówienia ich na następnych zajęciach.Proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez wiadomość SMS – 570 843 319

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.