Magdalena Kucaba-Pogońska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Sosnowiec
Będzin
Tychy
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferujemy kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym, dla dzieci w wieku szkolnym, dla młodzieży, dorosłych oraz z zakresu języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminów dla gimnazjalistów i maturzystów.
Gwarantujemy, że dzieci po naszych lekcjach nie będą chciały opuścić szkoły. Dlaczego? Bowiem dbamy, aby zajęcia były dla nich przede wszystkim przyjemnością, a szczęśliwe dziecko szybciej przyswaja nową wiedzę. Podczas zajęć zawsze panuje miła atmosfera. Dla nauczycieli SJO Perfekt nauczanie to wielka pasja. Dlatego nasi lektorzy dokładają starań, aby prowadzone lekcje były atrakcyjne. Nie ograniczamy się tylko do pracy z podręcznikami, staramy się, aby uczeń mógł przyswajać język obcy wykorzystując różne narzędzia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Magdalena Kucaba-Pogońska
ul. Armii Krajowej 7
42-520 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6292165017

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.