Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Oświęcim
Tarnów
Nowy Sącz
Katowice
Zabrze
Gliwice
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logika40 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Pomoc w przygotowaniu do kolokwiów oraz zaliczeń i egzaminów na studiach o kierunkach technicznych z wszelkich przedmiotów matematycznych.Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu z wielu dziedzin (matematyka wyższa, matematyka, fizyka, chemia, informatyka, elektronika, elektrotechnika) i jest to moja życiowa pasja, dlatego maksymalnie angażuję się w każdą lekcję i do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Szczególny nacisk kładę na miłą i partnerską atmosferę lekcji oraz zmotywowanie ucznia do samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów. Regularna, solidna i skuteczna pomoc nastawiona na osiąganie założonych efektów. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.