Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 60 / 60 min

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Witam,

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, 
posiadam 5- letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki.
Oferują zajęcia stacjonarnie oraz online. 
Matematyka od zawsze była moją pasją, którą uwielbiam zarażać. 
Jestem w stanie sprawić, że polubicie ten przedmiot. Każdemu zapewniam indywidualne podejście i atmosferę, na którą nikt nie będzie narzekał. 
W swojej pracy stawiam przede wszystkim na zrozumienie i systematyczną pracę z uczniem, moi uczniowie mogą poszczycić się świetnymi wynikami z egzaminów.
Udzielam korepetycjie na poziomie szkoły podstawowej i liceum.
W tym roku z dużym powodzeniem udało mi się wdrożyć zajęcia w formie online. Zajęcia takie prowadzę przy użyciu tabletu graficznego, udostępniam swój ekran, więc uczeń widzi w czasie rzeczywistym przekazywane treści na swoim ekranie.
Obecnie prowadzę zapisy na przyszły rok, oraz na egzamin poprawkowy z matury podstawowej z matematyki.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Energetyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Bardzo dobry nauczyciel! Tłumaczy w sposób jasny i przystępny. Bardzo sympatyczny i kontaktowy. Egzamin 8klasisty zdałam na 97% :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Pan Krzysztof ma ogromną wiedzę. Jest bardzo kreatywny i ma niesamowite podejście do ucznia. Na zajęciach poznałam mnóstwo tricków i sposobów na szybsze i efektowniejsze rozwiązywanie zadań, dzięki czemu polecenia o zwiększonym poziomie trudności nie sprawiają mi już problemów. Korzystałam zarówno z opcji korepetycji stacjonarnie jak i online. Gorąco polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Z Panem Krzysztofem przygotowywałam się do egzaminu gimnazjalnego z matematyki, który zdałam bez najmniejszego problemu. Pan Krzysztof wykłada temat bardzo zrozumiale, a lekcje prowadzi w miłej atmosferze. Zdecydowanie zachęcił mnie do dalszej nauki tego przedmiotu. Polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Krzysztof jest nauczycielem energicznym, kreatywnym, tłumaczy omawiane zagadnienia w sposób bardzo przystępny. Dzięki jego pomocy podczas przygotowań do matury egzamin zdałem perfekcyjnie i dostałem się na upragnioną uczelnię. Gorąco polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

W szkole nie mogłem nauczyć się pochodnych i nie lubiłem tego tematu. Dopiero Pan Krzysztof pokazał mi jak do tego podejść, jeszcze raz bardzo dziękuję!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Pan Krzysztof to świetny gość, miło wspominam zajęcia, które prowadził. Uczęszczałem do niego przez 2 lata na korki z matematyki i dzięki niemu świetnie zdałem maturę z matematyki i na poziomie podstawowym i rozszerzonym, serdecznie polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Krzysztof udzielał mi korepetycji do matury z matematyki. Tłumaczy jasno i zwięźle i ma dobre, życiowe podejście, które zachęciło mnie do nauki tego przedmiotu oraz pozwoliło dostać się na wymarzone studia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Z Krzysztofem przygotowywałem się do zaliczenia Fizyki 1 i Fizyki 2 na Politechnice Wrocławskiej. Bardzo rzeczowy, duża wiedza i zdolności pedagogiczne, zwraca uwagę na najistotniejsze do zrozumienia zagadnienia kwestie i potem stopniowo je rozszerza. Czysta przyjemność, polecam, oba kursy zaliczone na dobrą ocenę :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.