Krzysztof Podwysocki

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Biologia30 - 60 / 60 min

Krzysztof Podwysocki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj!
Jestem magistrem biologii, licencjatem geografii i tegorocznym kandydatem do szkoły doktorskiej nauk biologicznych. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od 6 lat. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do matury rozszerzonej z biologii, chemii lub geografii, to zapraszam do współpracy.

W trakcie zajęć stawiam nacisk na systematyczność; regularne powtórki; naukę przez zrozumienie, a nie wykucie oraz przerabianie dużej liczby zadań maturalnych. Wszystkie zajęcia odbywają się zgodnie z planem ustalonym na naszych pierwszych zajęciach. 

Jak wyglądają zajęcia u mnie?:

 1. Na początku zajęć poświęcimy ok. 10-15 min. na powtórkę poprzednich zajęć.
 2. Następnie omówimy temat. Dostaniesz notatki.
 3. Później przerobimy jak najwięcej zadań typu maturalnego.
 4. Kilka zadań dostaniesz do samodzielnej pracy w domu, które na kolejne zajęcia sprawdzę i omówię.

Korepetycji udzielam w formie stacjonarnej u mnie (Mokotów), z dojazdem do ucznia (na terenie Warszawy) lub w formie zdalnej. W trakcie zajęć online:

 1. Posługujemy się aplikacją google hangouts (jeśli zapisałeś/aś się do mnie sam/a) lub google meet (przy większej liczbie uczestników). Dodatkowo wspomagać się będziemy aplikacją google classroom.
 2. Wszystkie materiały do nauki i rozwiązywania zadań dostajesz w formie elektronicznej.
 3. W trakcie zajęć mam włączoną kamerę. Nie jest ona wymagana z Twojej strony, ale będzie mi miło, gdy Ty też będziesz miał/a ją włączoną.
 4. Na zajęciach może uczestniczyć praktycznie nieograniczona liczba osób. W przypadku zajęć stacjonarnych mogę przyjąć maksymalnie 3 osoby.

Ceny zajęć przy maksymalnie 2 godzinach w tygodniu:

 • 1 osoba - 60 zł/h
 • 2 osoby - 55 zł/h/osobę
 • 3 osoby - 50 zł/h/osobę
 • więcej osób (tylko w trybie online) - do uzgodnienia.

Ceny zajęć przy minimum 3 godzinach w tygodniu):

 • 1 osoba - 50 zł/h
 • 2 osoby - 45 zł/h/osobę
 • 3 osoby - 40 zł/h/osobę
 • więcej osób (tylko w trybie online) - do uzgodnienia.

Osoby, które były u mnie w poprzednim roku i chcą poprawić maturę, zapraszam Was na zasadach z poprzedniego roku i cenie do uzgodnienia.

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu:

 • za pośrednictwem tego portalu,
 • dzwoniąc na nr.: 723 903 696,
 • pisząc sms,
 • pisząc lub dzwoniąc na WhatsApp.

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

W tym roku chodziłam na kilka korepetycji do matury. Wszystkie zajęcia były w porządku, ale najlepsze zajęcia miałam z Krzysztofem. Zapisałam się wraz z moimi 2 koleżankami na korepetycje z biologii. Każde zajęcia były dokładnie przygotowane. Zawsze na początku krótka powtórka z poprzednich zajęć, omówienie danego tematu a następnie dużo zadań. Zajęcia w kilka osób okazały się bardzo fajnym rozwiązaniem. Panuje wtedy swobodna atmosfera i nad każdym zadaniem wspólnie dyskutowaliśmy, a poza tym zaoszczędziłyśmy dużo pieniędzy. Na początku trzeciej klasy miałam 50% na maturze próbnej, a niedawno napisałam maturę na 90%. Moje koleżanki napisały podobnie. Wierzę, że z takimi wynikami dostaniemy się na medycynę. Serdecznie wszystkim polecam zajęcia z Krzysztofem.

Krzysztof Podwysocki

Dziękuję za opinię. Trzymam kciuki za rekrutację na wymarzone studia Ciebie i koleżanek.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Krzysztofem. Zajęcia były bardzo dokładnie prowadzone, na każde zajęcia dostawałem karty pracy i notatki. Krzysztof jest bardzo wymagającym nauczycielem, który kładzie nacisk na powtórki materiału i przerabianie dużej liczby zadań. Przy tym wszystkim zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Od czasu koronawirusa mieliśmy zajęcia online i przyznaję, że były tak dobrze prowadzone, że nie czuć żadnej różnicy. Dzięki zajęciom zdałem maturę na 93%. Szczerze polecam :)

Krzysztof Podwysocki

Dzięki. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Serdecznie wszystkim polecam, super podejście do ucznia , profesjonalnie prowadzone lekcje. Pan Krzystof przygotowywał mnie do matury z geografii. Zawsze wszystko starannie przygotowywane, na bierząco notatki i pełne zaangażowanie. Najlepszy nauczyciel!

Krzysztof Podwysocki

Dzięki Nikola za opinię. Trzymam kciuki za Twoją rekrutację na studia.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Polecam. Pan Krzysztof ma bardzo dużą wiedzę z biologii i poprowadził mojego syna przez gimnazjum, syn jest teraz w liceum i od początku dostaje piątki. Planujemy współpracować do matury.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.