Krzysztof Wesołek

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Żyrardów
Skierniewice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy50 - 70 / 60 min

Krzysztof Wesołek

Opis ogłoszenia

Jestem instruktorem szachowym, który uczy w przedszkolach i szkołach podstawowych, ponieważ mam szczególne podejście do dzieci. Sam od dziecka jestem miłośnikiem gry królewskiej, posiadam kategorię I++ i chętnie poprowadze zajęcia szachowe online lub stacjonarnie. Zajęcie dla wszystkich, którzy mają postanowienie nauczyć się gry w szachy lub chcą podwyższyć kategorie. Mając doświadczenie w Mistrzostwach Polski Juniorów oraz innych turniejach rangi krajowej oraz międzynarodowej chętnie zostane trenerem. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2021 - 04.2025
Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej
Humanistyczny
10.2025 - aktualnie
Akademia Leona Koźmińskiego
Prawo
Kursy i szkolenia
08.2025
Kurs instruktora szachowego
Doświadczenie
08.2025 - aktualnie
instruktor szachów w szkołach i przedszkolach
Doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.