Krzysztof Kowalski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Olsztyn (Jaroty +2)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

  • Darmowa lekcja próbna.
  • Rabat dla studentów i uczniów.
  • Skype/u ucznia/u nauczyciela.
  • Angielski na wszystkich poziomach/ konwersacje/ gramatyka/ egzaminy.

Proponuję lekcje:
- indywidualne, grupowe,
- u nauczyciela, u ucznia, przez Skype,
- dla młodzieży, dorosłych,
- w godzinach od 9.00 do 21.00, od poniedziałku do piątku.

Oferuję:
- korepetycje, konwersacje,
- lekcje przygotowujące m. in do egzaminów: FCE, CAE, CPE, Matura i in. oraz
- kursy specjalistyczne: Business English.

Dostosowuję program i terminy zajęć do indywidualnych potrzeb i możliwości czasowych Ucznia.

Zapewniam niezbędne materiały, zwracam uwagę na to by lekcja nie była monotonna, zainteresowanym daję również możliwość skorzystania z mojej biblioteki (posiadam mały zbiór angielskiej literatury).

Mam 25 lat doświadczenia w nauczaniu angielskiego i równie długo robię to w ramach własnej działalności. Uważam, że język obcy jest narzędziem i uczę, jak się nim skutecznie porozumiewać. Wierzę, że najlepsze efekty osiąga się we współpracy i na takiej zasadzie układam swoje relacje z Uczniem.

W roku szkolnym 2015/ 2016 siedmioro moich Uczniów pracowała ze mną za pośrednictwem Skype.

Mogę wystawić fakturę.

Proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów i umówienia terminu darmowej lekcji próbnej .

Rekomendacja od mojego byłego Ucznia :

"Angielskiego i niemieckiego uczyłem się w szkole Conrad w latach 2004 - 2010. Już w 2005 roku zostałem zwycięzcą wojewódzkiego konkursu “Z angielskim w krainę czarów”. W latach 2006 - 2008 trzykrotnie zwyciężyłem w wojewódzkim konkursie języka angielskiego organizowanym przez warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty. W roku szkolnym 2009/2010 zostałem laureatem ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego i uzyskałem certyfikat CPE z oceną A. Moje umiejętności pozwalają mi na studiowanie w krajach angielskiego obszaru językowego." (Adam)

O mnie:

Studiowałem filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wcześniej ukończyłem ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim i pracowałem 
w Zarządzie Regionu Warmińsko-Mazurskiego NSZZ Solidarność w Olsztynie. Pracowałem w Holandii, Francji i w Zjednoczonym Królestwie. Uczyłem się angielskiego w Oxford House College w Londynie.

Wciąż się uczę. W 2010 roku ukończyłem studia w Interdyscyplinarnym Podyplomowym Studium Kształcenia Tłumaczy na UW. Czuję się nauczycielem, tłumaczem i trochę ekonomistą.

Szkołę Conrad założyłem 1 sierpnia 1990 roku. Od początku Conrad jest jedną 
z wiodących szkół językowych w Olsztynie. Prowadzę dobre kursy językowe 
w rozsądnej cenie. Usługi tłumaczeniowe stopniowo się rozwijają.


Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Krzysztof Kowalski
Jarocka 32/2
10-687 Olsztyn
NIP: 7391034075

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Bardzo ciekawe i efektywne zajęcia w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Na zajęcia angielskiego prowadzone indywidualnie przez Pana Krzysztofa Kowalskiego uczęszczam od ok. 2 lat. Zajęcia oceniam jako prowadzone profesjonalnie, przy ogromnym zaangażowaniu nauczyciela. Obecnie jestem na poziomie średniozaawansowanym (B1). Od ok. m-ca uczestniczę w zajęciach online. Dzięki temu, że Pan Krzysztof jest nauczycielem wymagającym, któremu zależy na efektach pracy, mój postęp w nauce jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Pomimo, iż angielskiego uczę się krótko i od podstaw, to podczas samodzielnego urlopu w Anglii poradziłam sobie z większością sytuacji.
Dużym plusem jest to, że Pana Krzysztofa cechuje niezmienna cierpliwość i wyrozumiałość, natomiast zajęcia przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze.
Ps. Pan Krzysztof ma jeszcze „to coś” co motywuje i nastawia pozytywnie do dalszej pracy w nauce angielskiego.
Szczerze polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Uczę się na poziomie FCE od pół roku. Widzę wyraźną poprawę w rozumieniu czytania i słuchania. Zwiększyłem znacznie zasób słownictwa. Pan Krzysztof to po prostu profesjonalista.

avatar
Vikki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

I came to Pan Kowalski for advanced Polish lessons (B2/C1). I wanted to improve my level of speaking and comprehension. I had a total of 20 lessons and was very satisfied with the experience. Pan Kowalski proposed that we conduct lessons through skype as I lived an hour's drive from his location. I was skeptical about how well this would work, but it was an excellent solution. Pan Kowalski was punctual for every lesson and the internet connection was clear. He was very demanding in the area of pronunciation and checked frequently to ensure that I understood the text. The lessons were challenging, but the pace was appropriate to allow for progress and mastery of vocabulary.

Due to unforeseen circumstances I was forced to resign from the lessons, but I hope to return in the future. I recommend Pan Kowalski as a teacher of Polish to foreigners. As a native English speaker I would add that his knowledge of English is excellent.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

U Pana Krzysztofa uczę się 6 lat i moja znajomość języka angielskiego zdobyła poziom, którego nie osiągnąłbym w zwykłej szkole. Pan Krzysztof w fachowy sposób prowadzi lekcje i dostosowuje poziom nauczania do umiejętności ucznia oraz pomaga tam, gdzie mamy trudności. Przez te lata nauki u Pana Krzysztofa nabrałem pewności w posługiwaniu się zarówno językiem angielskim mówionym, jak i pisanym. Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Uczę się u Pana Krzysztofa już 5 lat i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego z uczniów,elastyczne godziny zajęć to zalety przez które nauka języka z Panem Kowalskim zamienia się w przyjemność.Polecam każdemu bez względu na poziom zaawansowania.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Bezstresowe spotkania (via Skype) z ciekawym Nauczycielem, dzięki któremu zaczęłam płynnie posługiwać się językiem angielskim. Pan Krzysztof jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, co zachęca i motywuje do nauki. Serdecznie polecam!

Krzysztof Kowalski - Conrad Polska Szkoła Języków Obcych

Thank you Martyna ;-)

avatar
Clara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Krzysztof Kowalski is an excellent teacher. He offered me 15 polish- lessons in english.
Almost every second lesson we were able to start a new unit. During the time I was able to learn a lot about grammar, vocabulary and the polish culture. Apart from that he revealed a lot of interesting information and secret spots in Olsztyn as well as Warmia and Mazury.
Every lesson we talked about the new words, Krzysztof Kowalski corrected my wrong pronunciation during the reading of polish texts and we talked about the answers of listening- or reading tasks. All in all I feel like I have made a great progress.
Krzysztof Kowalski was a very kind and patiently teacher who never got tired of answering all my questions and correcting the same mistakes over and over again.
To sum up I highly recommend Krzysztof Kowalski as a teacher!
dziękuję bardzo!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Dzięki takim ludziom, jak Pan…., nauka angielskiego wygląda zupełnie inaczej. Pozytywne, indywidualne podejście do klienta skutkuje tym, że jako przykład głęboko zapuszczonego językowo ucznia w ciągu 3 miesięcy Pan … wpoił we mnie tyle wiedzy i pewności siebie, że matura do przodu. Bez najmniejszych kłopotów otrzymałem 46 % z egzaminu pisemnego a 60% z egzaminu ustnego- powtarzam – W TRZY MIESIĄCE!!! POLECAM PANA … I BARDZO DZIĘKUJĘ.

 

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Pan Krzysztof pomógł mi w przetłumaczeniu mojego CV na język angielski. Pełen profesjonalizm :) Ponadto uczęszczałam na korepetycje w celu przełamania bariery językowej i mogę z pewnością powiedzieć, że te zajęcia mi w tym pomogły. Polecam :)

avatar
Adam Kwiatkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Ogromny profesjonalizm i rzetelność. Pan Krzysztof to przemiły lektor, który jest zawsze idealnie przygotowany do zajęć. Polecam na 200% !

avatar
Andrey
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Zajęcia z Panem Krzysztofom spełniali moje oczekiwania. Jest zawsze doskonale do nich przygotowany, zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Szczególnie dziękuję za elastyczność :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Uczyłem się angielskiego w British School I w Artosie i mogę powiedzieć że Pan Krzysztof zdecydowanie wygrywa. Zajęcia to sama przyjemność do tego prowadzacy jest bardzo ciekawą osobą i uwielbiałem z nim rozmawiać na wszelakie tematy dzięki czemu wiele się dowiedziałem i poznałem słownictwo z wielu różnych dziedzin. Pozdrawiam Panie Krzysiu!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Uczyłem się z Panem Krzysztofem do matury i jestem bardzo zadowolony z osiągniętych wyników. Zajęcia były prowadzone z profesjonalizmem. Bardzo polecam nauczyciela.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Uczę się z Panem Krzysztofem posługiwać językiem angielskim w biznesie. Współpracujemy od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona z wyników jakie osiągnęłam. Profesjonalizm i indywidualne podejście do słuchacza to duże zalety kursu. Pracowaliśmy na podstawie książki ale zawsze Pan Krzysztof pomocny był w dodatkowych projektach. Polecam tego nauczyciela.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Mysle, ze najlepszym swiadectem umiejetnosci pedagogicznych Pana Krzysztofa jest fakt, ze przychodzac do niego po raz pierwszy mialem problem ze zlozeniem jednego poprawnego zdania, a po roku mature zdalem z wynikiem 96%. Ponad to Pan Krzysztof to swietny rozmowca, podchodzacy do kazdego z pelnym profesjonalizmem i zaangazowaniem.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Pan Krzysztof to nauczyciel z dużym doświadczeniem, angażujący się w swoją pracę i stawiający duże wymagania uczniowi. Jest bardzo wyrozumiały, ale też wymagający, czyli taki jaki powinien być dobry nauczyciel. Profesjonalista. Daje również możliwość dopasowania grafiku do własnych potrzeb, łącznie z odrabianiem zajęć. Ja jestem bardzo zadowolony i polecam

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Uczę się z Panem Krzysztofem od roku przez Skype, z angielskiego czasem korzystam w pracy. Jestem bardzo zadowolony z wyników dotychczasowej nauki. Zależało mi przede wszystkim na konwersacjach i to właśnie one są podstawą naszych zajęć. Pracujemy na zróżnicowanych materiałach, korzystamy z artykułów z prasy anglojęzycznej, np. z The Economist. Zajęcia z Panem Krzysztofem to nie tylko świetna okazja do poprawy znajomosci angielskiej gramatyki czy też do rozbudowania słownictwa - jest to również możliwość dowiedzenia się czegoś ciekawego o Świecie przy okazji przyjemnej rozmowy. Serdecznie polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy nauczyciel z jakim miałem przyjemność i szczęście pracować. Słowa tego po prostu nie wyrażą.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Bardzo dobry nauczyciel i swietny partner do rozmowy, przygotowujac sie do zdawania kolejnych egzaminow certyfikacyjnych przegadalem z Panem Krzysztofem wiele godzin. Zawsze ciekawe tematy rozmow, zawsze sprawnie wylapane bledy. Polecam Pana Krzysztofa tym, ktorzy chca poslugiwac sie angielskim z lekkoscia i na kazdy temat.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

W nauce języków obcych najważniejsze jest dla mnie, by nauczyciel był jednocześnie ciekawym rozmówcą. Wszechstronność zainteresowań i komunikatywność pana Kowalskiego sprawiły, że z łatwością zaczęłam mówić po angielsku.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2015

Miła atmosfera, ciekawe materiały, profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia pomogły mi przełamać barierę językową i swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.