Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Czeladź
Żywiec
Augustów
Czerwionka-Leszczyny
Pszczyna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 60 / 90 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Zajęcia prowadzone przez czynnego egzaminatora maturalnego - nauczyciela z powołania, potrafiącego skutecznie wytłumaczyć zagadnienia niezbędne do zaliczenia matury z j. polskiego oraz przestrzec przed błędami często pojawiającymi się w rozprawkach nawet osobom z bardzo dużymi zaległościami i przerwą w nauce.

Poziom podstawowy:

Nauka i trenowanie pisania rozprawki, sprawdzanie i indywidualne omawianie rozprawek pisanych przez uczniów, powtórka zagadnień z zakresu literatury niezbędnych do napisania rozprawki.Dla uczniów zdających nową maturę również nauka i trenowanie pisania notatki syntetyzującej, trenowanie rozwiązywania testów historyczno-literackich.Równolegle przygotowanie do matury ustnej z j. polskiego.

Oferuję również przygotowanie do matury dla osób dorosłych z długą przerwą w nauce (w starej lub nowej formule).

Poziom rozszerzony:

Nauka i trenowanie pisania wypowiedzi pisemnych, obowiązujących na maturze z języka polskiego na poziomie rozszerzonym. Powtórka zagadnień z zakresu literatury na poziomie rozszerzonym.

Przygotowanie do poprawki matury w sierpniu:

Intensywna trzytygodniowa powtórka materiału niezbędnego do uzyskania pozytywnego wyniku ze sporym punktowym marginesem bezpieczeństwa tuż przed egzaminem poprawkowym z języka polskiego ze szczególnym naciskiem na naukę pisania rozprawki od podstaw.

Zajęcia przez okres trzech tygodni przed poprawką - cztery razy w tygodniu - codziennie 180 minut zajęć wg poniższego grafiku:

- poniedziałek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
- wtorek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
- środa - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45
- czwartek - 16:30 do 18:00 + 18:15 do 19:45

(Zajęcia cztery razy w tygodniu: poniedziałki, wtorki, środy i czwartki, przez okres trzech tygodni przed terminem poprawki. Każdego dnia dwa 90-minutowe zajęcia: pierwszy blok 16:30 do 18:00, następnie przerwa 15 minut i drugi blok 18:15 do 19:45. Łącznie 24 zajęcia 90-minutowe czyli aż 48 godzin lekcyjnych. Zajęcia przygotowujące do poprawki matury w cenie 50 zł za 90 minut).

Zapraszam również na zajęcia przeznaczone dla uczniów przedostatnich i wcześniejszych klas szkół średnich, których celem jest nadrobienie zaległości, wyjaśnienie zagadnień z bieżącego materiału lub rozwijanie umiejętności pod kątem systematycznego przygotowania do matury.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty:

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu obejmujące powtórkę wszytskich obowiązujących do egzaminu zagadnień z zakresu literatury oraz naukę i trenowanie pisania wypowiedzi pisemnych.

Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 792553303

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.