Krzysztof Brzeziński

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Warszawa

Krzysztof Brzeziński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Krzysztof Brzeziński

O mnie

Jestem maturzystą na profilu mat-fiz-inf. Na swoim koncie mam etap doświadczalny olimpiady fizycznej i wiele pomniejszych konkursów z matematyki i fizyki. Często pomagałem znajomym w nauce przed sprawdzianami. Jak i poprowadziłem ciąg zajęć z jedym z uczniów, który doprowadził go do tytułu Laureta kuratoryjnego Konkursu Gimnazjalnego z Fizyki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm. Przygotowanie do lekcji, kontakt, punktualność na najwyższym poziomie. Syn bez problemu zdał egzamin ośmioklasisty, co razem z piątką z matematyki i szóstką z fizyki na świadectwie pozwoliło mu na bezproblemowe przejście w rekrutacji "podwójnego rocznika" m.in. w szkole notowanej w pierwszej dziesiątce rankingu Perspektywy.Po lekcjach z p. Krzysztofem syn nie tylko umie matematykę i fizykę, ale też je rozumie i stosuje w życiu, z czego najbardziej się cieszę. Polecam w 100%

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Edukacja przebiegła pomyślnie, polecam.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2015

Uważam, że korepetytor jest bardzo kompetentny. Świetnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.