Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Wadowice
Zator
Andrychów
Kalwaria Zebrzydowska
Sucha Beskidzka
Kęty
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Witam, zapraszam na korepetycje z matematyki na każdym poziomie nauczania, nauka bieżącego materiału, nadrabianie zaległości, przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów a także testów i matur. Również zagadnienia z poziomu studiów m. in. pochodne, całki, macierze, szeregi. UDZIELAM RÓWNIEŻ LEKCJI ON LINE.
Kilka słów o mnie: korepetytor z wieloletnim doświadczeniem, absolwent kierunku matematyka, cierpliwy i dobrze tłumaczący.. Kontakt przez portal - bardzo szybko odpisuje lub pod numerem telefonu 505329063 . 
Więcej informacji na stronie na facebooku MATEMATYKA KRZYSZTOF STANEK

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.