Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na intensywną naukę angielskiego. Gwarantuję szybkie efekty w nauce poprzez dynamiczne, pełne humoru zajęcia metodą bezpośrednią. Dużo mówienia i konwersacji. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych w kraju i za granicą, zarówno we własnej szkole językowej, jak i na zajęciach indywidualnych. Prowadzę również szkolenia dla firm i instytucji.
Zajęcia mogą odbywać się u ucznia (dojazd gratis) lub w szkole w centrum miasta: ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 (Top English School. budynek NOT) w godz. 8.30-20.

Angielski dla dzieci
Uczę dzieci w wieku szkolnym i z satysfakcją obserwuję, jak szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim i jak nabierają pewności siebie. Pomagam również w nadrobieniu zaległości w szkole czy w zrozumieniu gramatyki. Zapewniam szybką naukę w miłej atmosferze, połączoną ze świetną zabawą.

Angielski dla młodzieży i dorosłych
Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, dla osób w każdym wieku, bez względu na cel nauki, czy to wyjazd za granicę, czy konieczność poprawy swojego angielskiego w pracy, czy uzyskanie certyfikatu językowego, czy po prostu chęć opanowania języka by móc swobodnie się nim porozumiewać w każdej sytuacji, rozumieć teksty piosenek, oglądać filmy w oryginale, czytać anglojęzyczne książki i czasopisma, pisać poprawnie dowolne teksty.

Dla firm i instytucji
Prowadzę szkolenia dopasowane do potrzeb firm i instytucji. Zarówno angielski ogólny na wszystkich poziomach zaawansowania, jak i szkolenia specjalistyczne: Business English, podstawy komunikacji w biznesie, marketing, finanse, rachunkowość, ubezpieczenia, prawo, przemysł, inwestycje, bankowość i wiele innych. Posiadam duże doświadczenie w organizacji i realizacji szkoleń finansowanych ze środków UE. Wystawiam faktury.

Szybki kurs dla wyjeżdżających za granicę
English for Survival - by móc porozumieć się za granicą. W czasie 32 lekcji nauczysz się zwrotów i słówek niezbędnych by dogadać się na lotnisku, dworcu, w autobusie czy metrze, w sklepie, hotelu, restauracji, pubie, zamawiając nocleg, posiłki czy poszukując pomocy lekarskiej.

CENA
Zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych: 45 zł za lekcję (45 minut)
Zajęcia w grupie 2-osobowej: 30 zł od osoby
Zajęcia w grupie 3-5 osób: 20 zł od osoby

Szkolenia dla firm i instytucji: 60 zł/h. Podana cena jest orientacyjna. Koszt zajęć ustalany jest indywidualnie uwzględniając ilość uczestników, czas trwania kursu oraz zakres materiału.

Wszelkie zajęcia niestandardowe na miarę potrzeb – ustalane indywidualnie.

SZKOŁA
Zapraszam także na zajęcia w szkole językowej Top English School w grupach standardowych (6-12 osób) w cenie 199 zł/ mies. za kurs 2x w tyg. po 2 lekcje (50-minutowe). Współpracujemy z fantastycznymi, doświadczonymi lektorami, którzy nie tylko przełamią bariery w mówieniu, ale też doskonale przygotują do egzaminu maturalnego oraz wszelkich egzaminów certyfikatowych z języka angielskiego.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
tel. 81 463 42 72

Dostępność

Poniedziałek08:30 - 20:00
Wtorek08:30 - 20:00
Środa08:30 - 20:00
Czwartek08:30 - 20:00
Piątek08:30 - 20:00
Sobota12:30 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Krzysztof

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.