Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sopot
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Napisałem maturę rozszerzoną z chemii na 100% - pomogę Ci dobrze przygotować się do swojej!
Wyniki moich uczniów na maturze 2018: 92%, 77%, 82%, 90%, 82%. Od 7 lat przygotowuję do studiów medycznych prowadząc indywidualne korepetycje oraz kurs online "Chemia na 100%" podczas których solidnie i skutecznie przygotuję Cię do:

 • nowej matury rozszerzonej zgodnie z nowymi wymaganiami CKE od 2015r.
 • starej matury podstawowej i rozszerzonej zgodnie z wymaganiami dla absolwentów do 2014r.

Osiągnięcia moich uczniów:

 • matura z chemii 2019: 92%, 80%, 77%
 • matura z chemii 2018: 92%, 77%, 82%, 90%, 80%
 • matura z chemii 2017: 97%, 90%, 87%, 82%, 90%, 82%
 • matura z chemii 2016: 90%, 78%, 92%, 88%, 80%
 • matura z chemii 2015: 93%, 85%, 82%, 80%, 87%, 90%

Kim jestem?
Autorem kursu internetowego Chemia na 100%, absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, byłym członkiem grupy badawczej w Instytucie Chemii Organicznej PAN.

Moim celem jest pomoc w osiągnięciu takiego wyniku na maturze, który pozwoli Ci dostać się na wymarzone studia. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych, efektywnych lekcjach prowadzonych w miłej atmosferze skontaktuj się ze mną. Będziemy pracować według przygotowanego harmonogramu, będę Cię motywował do pracy, a swoje postępy będziesz mógł śledzić w tabelach i zestawieniach.
Skutecznie potrafię przekazać wiedzę, oferuję pomoc w:

 • przygotowaniu do matury rozszerzonej zgodnie z nowymi wymaganiami CKE lub egzaminów maturalnych według starych zasad
 • nauce do sprawdzianów
 • odrabianiu prac domowych
 • nadrobieniu zaległości

Dlaczego oferuję Ci swoją pomoc?
Mam 7-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, z dużą skutecznością przygotowuję kandydatów na uczelnie medyczne do matury z chemii, organizuję kursy przygotowujące do matury oraz prowadzę kurs internetowy "Chemia na 100%". Układam również autorskie zadania i arkusze maturalne i pokazuję w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne zgodnie z wymaganiami CKE więc jeśli czujesz, że potrzebujesz mojej pomocy pisz lub dzwoń.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 05.2015
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Technologia chemiczna, Inżynieria materiałowa
Kursy i szkolenia
.
Autor kursu internetowego "Chemia na 100%"
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Bardzo polecam osobom które chcą zdać maturę z chemi na wysokim poziomie zajęcia z Panem Krystianem. Pan Krystian dokładnie omawia każde zagadnienie maturalne w sposób przejrzysty przekazuję wiedzę dzięki czemu rzeczy które wydają się trudne stają się proste do zapamiętania. Po 2 letnich przygotowaniach z Panem Krystianem udało mi się uzyskać wysoki wynik z matury rozszerzonej z chemi. Gorąco polecam!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2017

Bardzo dobry nauczyciel i inspiracja do nauki chemii. W ciągu roku sprawił, że chemia stała się zrozumiała i lubiana. Matura poprawiona na 87% pozwoliła mi spełnić swoje największe marzenie, jakim były studia na kierunku lekarskim na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W skrócie, klasa sama w sobie. Polecam i będę polecał wszystkim. BIERZCIE PÓKI WOLNE MIEJSCA!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam wszystkim przyszłym maturzystom. Krystian jest wymagający, a mimo to na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Uczy jak rozumieć chemie i brać ja na logikę, a nie wkuwać rzeczy na pamiec. Ze wszystkich korepetytorów jakich miałam w swoim życiu, a wierzcie mi , ze było ich troche, Krystian i jego autorski kurs internetowy jest najlepszy. Zdecydowanie godny polecenia :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam każdemu uczniowi, który chcę osiągnąć bardzo dobry wynik z chemii. Nauczyciel w szkole nigdy nie nauczyłby mnie tego co pan Krystian. Wpoił we mnie konieczność niekonwencjonalnego myślenia, które jest niezbędne na maturze. Matury 2016 i 2017 to potwierdzają. Zadania schematyczne, stare i proste już dawno odeszły do lamusa, a to właśnie takie były głównym tematem moich lekcji w szkole. Bardzo mi pomogły spotkania z korepetytorem na których omawiane były trudniejsze zagadnienia. Moje umiejętności wzrastały wraz z każdą kartkówką oraz zadawanymi wymagającymi zadaniami. To wszystko uzupełniał w międzyczasie kurs online. Uważam, że tylko dzięki Krystianowi osiągnąłem wynik 90% i dostałem się na wymarzoną medycynę. Polecam gorąco każdemu!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Przygotowywałem się do matury z Krystianem przez dwa lata uczestnicząc w kursie online oraz korzystając z korepetycji przez Skype'a. Dużo ludzi niepotrzebnie obawia się zajęć przez internet, są one równie skuteczne co klasyczne zajęcia. Krystian jest wymagającym korepetytorem i ma ogromną wiedzę chemiczną, którą potrafi w prosty sposób przekazać. Posiada wiele metod, które pozwalają w banalny sposób rozwiązać z pozoru trudne zadanie. Przygotowania były w pełni zaplanowane, dostosowane do moich indywidualnych możliwości. Ponadto Krystian udostępniał liczne (często autorskie) materiały pomagające przygotować się do matury. Mój wynik to 97% z nowej matury z chemii 2017. Zdecydowanie polecam tego korepetytora.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Miła atmosfera, kompetentny prowadzący, egzamin z chemii organicznej zdany:) Zdecydowanie polecam zajęcia z Krystianem!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Słowo profesjonalizm najlepiej określa pracę Krystiana. Jestem studentką wydziału chemicznego, z pomocą Krystiana bez problemu zdałam egzamin z chemii organicznej. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, każdy temat omówiony jest wyczerpująco. Krystian jest korepetytorem o nieprzeciętnej wiedzy.
Serdecznie polecam :)

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Jak najbardziej polecam.Krystian nie tylko potrafi w prosty,zrozumiały sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia ale i również wzbudzić zainteresowanie wykładanym przedmiotem.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Zdecydowanie polecam wszystkim Krystiana jako korepetytora. Zajęcia prowadzi konkretnie realizując punkt po punkcie wszystkie zaplanowane tematy nie pozostawiając żadnych niejasności. Do swoich uczniów podchodzi indywidualnie dzięki czemu z każdych zajęć można wynieść maksymalną dawkę wiedzy. Pierwszy raz spotkałem Krystiana w listopadzie ubiegłego roku. Powiedziałem mu wtedy, że wpadłem na pomysł aby w maju podejść do matury z chemii rozszerzonej. Był w tym jednak pewien szkopuł ponieważ podczas tej rozmowy byłem świeżo po skończeniu studiów pierwszego stopnia na kierunku zupełnie nie związanym z chemią więc moja wiedza chemiczna była na poziomie zerowym. Mimo wszystko Krystian podjął się próby przygotowania mnie do matury z chemii rozszerzonej. Nasza wspólna nauka polegała na cotygodniowych, godzinnych spotkaniach oraz na mojej pracy własnej w domu opartej na kursie internetowym „Chemia na 100%” autorstwa Krystiana (który też z czystym sumieniem polecam każdemu). Decyzja opłaciła się ponieważ mniej niż 6 miesięcy później napisałem maturę, a wynik jaki uzyskałem zdecydowanie przekroczył moje listopadowe oczekiwania (90%). Uważam, że jeżeli ma ktoś w sobie chęć do nauki i odrobinę samozaparcia to dzięki pomocy Krystiana może osiągnąć sukces większy niż sam się spodziewa ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Zajęcia to czysta przyjemność. Krystian motywuje do pracy, rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Mój wynik -92%-mówi sam za siebie. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Nie znam lepszego korepetytora od Krystiana :) Wykłada chemię rzeczowo, konkretnie, co sprawia, że trudne rzeczy staja się bardzo proste. Zwraca uwagę na najważniejsze kruczki maturalne, co pomaga przechytrzyć egzaminatorów :) Polecam również jego kurs internetowy !!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Polecam. Bardzo dobry i wymagający korepetytor, dzięki czemu matura z chemi wypada na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Jak najbardziej polecam tego korepetytora, w sposób prosty i rzeczowy potrafi przedstawić nawet najtrudniejsze zagadnienia.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Krystianowi,który pomógł mi w zrozumieniu wielu zagadnień z chemii zarówno organicznej jak i nieorganicznej.Z naprawdę przeciętnego poziomu chemicznego jaki prezentowałem przed korepetycjami udało mi się osiągnąć 88% z tegorocznej matury.Jeszcze raz wielkie dzięki :)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Wszelkie wątpliwości są rozwiewane w błyskawiczny i jasny sposób. Elastyczne godziny spotkań. Krystian odpowiada na wszelkie pytania, pomaga rozplanować materiał i skutecznie motywuje do nauki! Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Przyjemna atmosfera, wiedza przekazywana w jasny sposób, dogodne godziny i w efekcie uzyskany zadowalający mnie wynik. Naprawdę polecam.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Jestem bardzo wdzięczna Krystianowi. Pisałam w tym roku maturę rozszerzoną z chemii i udało mi się uzyskać wynik 90%. Jestem bardzo zadowolona z toku i sposobu nauczania, wiedza została przekazana w jasny i zrozumiały sposob. Bardzo polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Krystian to bardzo dobry, cierpliwy i wyrozumiały korepetytor. Jeszcze kilka miesięcy temu nie widziałam dla siebie ratunku i możliwości zdania chemii organicznej. Dzisiaj już jestem po egzaminie, zdanym z dobrym wynikiem :) Polecam serdecznie wszystkim, którzy nie wierzą, że organę da się zrozumieć i (troszeczkę) polubić ;)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Pan Krystian bardzo dobrze pomógł córce nadrobic zaległości z chemii, a nawet spowodował, że polubiła ten przedmiot. Polecam gorąco za rzeczowość i profesjonalizm.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2014

Pan Krystian pomagał mojemu synowi przygotować się do poprawki z chemii w gimnazjum z materiału z całego roku. Mimo ewidentnego braku talentu u mojego dziecka wystarczyło 12h zajęć, żeby zdał bez problemu. Syn był dodatkowo zachwycony sposobem tłumaczenia przez pana Krystiana i pierwszy raz w życiu zrozumiał niektóre zagadnienia chemiczne.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2014

Bardzo dobry nauczyciel, nie tylko potrafi przekazać wiedzę, ale pomaga rozplanować materiał do powtórek przematuralnych i motywuje do pracy. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem bez żadnego stresu, polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Z całego serca polecam wszystkim Krystiana! Dzięki wspólnej pracy, prostym i zabawnym tłumaczeniom oraz Twojej cierpliwości i wsparciu, jestem dumna z mojej matury z chemii. Osiągnąć taki wynik w tak krótkim czasie, to ogromny sukces. Dzięki Krystian!:D

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Polecam, świetny korepetytor, tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, a wyniki z matury które odebrałem dzisiaj przeszły moje oczekiwania :)
W przeciągu roku przerobił ze mną materiał z 3 lat liceum, a zaczynałem niemal od zerowego poziomu.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Z czystym sumieniem mogę polecić Krystiana każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy z zakresu chemii organicznej na poziomie Politechniki.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Bardzo dobry korepetytor. W prosty i przystępny sposóp potrafił wytłumaczyc to czego nie potrafią nawet dobrze wyjaśnic wykładowcy na uczelniach wyższych:) Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2014

Bardzo dobry korepetytor. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia na podstawie skojarzeń. Przygotował mnie do egzaminu na uczelni wyższej. Śmiało mogę polećić :D

avatar
eee
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

przystępny i efektywny sposób przedstawiania zagadnień z zakresu uczelni wyższej, polecam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2013

Bardzo zaangażowany korepetytor, który w prosty i ciekawy sposób potrafił przekazać mojemu dziecko to czego nie mogło zrozumieć w szkole. Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.