Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Legnica
Wałbrzych
Jelenia Góra
Starogard Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka60 / 60 min

Krystian

Opis ogłoszenia

Skuteczna pomoc we wszelkiego rodzaju zagadnieniach komputerowych i informatycznych od nauki podstawowej obsługi komputera i oprogramowania np. arkuszy kalkulacyjnych, poprzez bardziej zaawansowane i specjalistyczne zagadnienia, na nauce programowania kończąc.

Uczę zaawansowanej obsługi programów pakietu biurowego m.in. MS Excel, MS Word, OpenOffice, tworzenia algorytmów i schematów blokowych, programowania w takich językach jak np.: c, c++, php, Pascal, Python, Java i wielu innych, obsługi i tworzenia baz danych np.: MySQL, podstaw tworzenia stron internetowych i obsługi wszelkiego rodzaju oprogramowania użytkowego.

Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą. Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę lekcji. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.