Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Kraków
Wadowice

Krystian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Krystian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2015 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Zaczęłam chodzić na korepetycje z j.polskiego miesiąc przed maturą, bo nie czułam się pewnie z pisaniem rozprawki. Lekcje z Panem Krystianem naprawdę bardzo mi pomogły i poszłam na maturę ze spokojną głową. Korepetycje odbywają się w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Naprawdę szczerze polecam! Lekcje zawsze w przemiłej atmosferze i pełna wyrozumiałość. Idealne przygotowanie do matury pod względem nauki pisania rozprawki, powtórek, czy wielu innych rzeczy potrzebnych do egzaminu, do którego po tych lekcjach zdecydowanie można podejść o wiele spokojniej!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Jestem zadowolony z korepetycji. W dość krótkim czasie byłem w stanie znacznie polepszyć umiejętność pisania rozprawkę na maturę. Polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Świetny korepetytor. Na zajęciach panuje luźna atmosfera i nie ma powodów do stresu, nawet jeżeli coś nie wyjdzie. Pan Krystian zna się na tym czego uczy i bardzo dobrze przygotował mnie do poprawki matury z języka polskiego. Przed rozpoczęciem korepetycji miałem nadzieję żeby chociaż osiągnąć próg 30%, teraz celuję w 60-70%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.