Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Tomaszów Mazowiecki
Rawa Mazowiecka
Lubochnia
Wolbórz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia z j. angielskiego. Przygotowanie do egzaminów, matur, certyfikatów językowych, konwersacje oraz lekcje z zakresu Business English.

Lekcje odbywają zarówno u mnie (także w grupach), jak i u uczniów mieszkających w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego oraz przez Skype.

Swoją ofertę kieruję zarówno do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim i chcą przełamać barierę językową, jak i tych, których celem jest doskonalenie już nabytych umiejętności.

Chętnie podzielę się moją pasją, jaką jest język angielski i zapoznam cię z metodami skutecznego uczenia się. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do ucznia. Na samym początku wspólnej nauki staram się poznać dotychczasowe doświadczenie kursanta w posługiwaniu się tym językiem, rozeznać poziom, na którym aktualnie się znajduje, a także poznać jego oczekiwania i cele, tak aby w najbliższym czasie opracować plan, którego będziemy trzymać się w trakcie kolejnych zajęć.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na konwersacje, które, w przeciwieństwie do nauki w szkole i ciągłego wypełniania ćwiczeń, pozwolą podnieść umiejętności aktywnej komunikacji, by z czasem przełożyć się na umiejętność płynnego posługiwania się j. angielskim. Jednym z najważniejszych celów lekcji konwersacyjnych jest pokonanie bariery przed popełnianiem błędów i pomoc w budowaniu pewności siebie w mówieniu po angielsku.

Jestem wymagający, ponieważ zależy mi na konsekwentnym dążeniu do osiągnięcia ustalonych wspólnie celów, dlatego zmotywowanie ucznia do intensywnej pracy jest jednym z kluczowych elementów oferowanych przeze mnie kursów.

Staram się urozmaicać zajęcia poprzez stosowanie materiałów audiowizualnych, dopasowując je do zainteresowań i potrzeb osób, z którymi prowadzę zajęcia, tak aby były one jak najciekawsze i, co za tym idzie, sprawiały, że nauka j. angielskiego stanie się przyjemnością. Znajdują się wśród nich programy informacyjne BBC, ciekawe wykłady z różnych dziedzin, wywiady, fragmenty filmów i seriali oraz wiele innych. Materiały te stanowią źródło żywego języka, pozwalające przyswoić wzorcowe zwroty i wyrażenia, które następnie utrwalam wraz z kursantem w trakcie ćwiczeń konwersacyjnych.

Lekcje zaczynamy zwykle od rozgrzewki, czyli omówienia bieżących wydarzeń, by przejść następnie do tematu głównego, jaki wynika z kursu lub przygotowań do konkretnego egzaminu.

Serdecznie zachęcam moich uczniów do przygotowywania krótkich prezentacji na interesujące ich tematy, pisania recenzji ulubionych filmów i książek. Taka forma prowadzenia zajęć jest o wiele bardziej naturalna niż szkolne metody, a w miarę upływu czasu kursanci sami nie mogą wyjść ze zdumienia, jak szybko udało im się dojść do poziomu, na którym mogą już swobodnie wyrażać swoje myśli i opinie w języku obcym. Zapewniam o miłej atmosferze podczas zajęć, dzięki której bariera związana z mówieniem po angielsku szybko zanika.

W ofercie również zajęcia z języka włoskiego oraz tłumaczenia w parze językowej angielski-polski, m.in. tłumaczenia streszczeń prac dyplomowych. Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem podanym w lewym górnych rogu lub za pośrednictwem zakładki: „Wyślij wiadomość”.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2016
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Lektor języka angielskiego
Lekcje indywidualne, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, matur, angielski w pracy, angielski w turystyce
01.2017 - aktualnie
Własna firma
Zajęcia indywidualne oraz w grupach 2-5 osób. Kursy przygotowujące do egzaminów 8-klasisty, egzaminów gimnazjalnych, matur, osób posługujących się j. angielskim w pracy, a także kursy prowadzone od podstaw.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2023

Pan Krystian posiada bogaty zestaw narzędzi do nauczania online. Dzięki temu lekcje są ciekawe, zróżnicowane i co najważniejsze efektywne. Trudne kwestie gramatyczne potrafi wyjaśnić na kilka sposobów. Otrzymałam od pana Krystiana cenne wskazówki, gdzie szukać wartościowych zasobów i materiałów by w wolnym czasie doskonalić znajomość języka angielskiego. Nauka z panem Krystianem to prawdziwa przyjemność. Dziękuję.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2023

Pan Krystian bardzo pomógł mi w przygotowaniu do egzaminu FCE. Lekcje odbywały się w przyjaznej atmosferze a zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2022

Zdecydowanie polecam!!!
Pan Krystian jest profesjonalistą jakiego szukałam. Mając na uwadze doświadczenie z poprzednim lektorem śmiało mogę powiedzieć, że Pan Krystian odpowiada na moje potrzeby w 100%. Jest to szczególnie istotne jeśli potrzebujemy przygotować się praktycznie z zagadnień i tematyki która będzie wykorzystywana w pracy zawodowej. Lekcje są interesujace i zróżnicowane: słuchanie, rozmowa, teksty czytane. Przede mną jeszcze masa pracy, ale jestem pewna , że współpracując z Panem Krystianem osiągnę zamierzony cel.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2022

Polecam Pana Krystiana. Lekcje z nim są ciekawe i różnorodne. Zawsze proponuje ciekawe tematy. W przystępny sposób tłumaczy gramatykę. Atmosfera jest przyjazna, rozmowy pozwalają na przełamanie bariery językowej.

Zajęcia odbywają się przez Skype'a, zaczynają się punktualnie, nie ma problemów technicznych, a na bieżąco otrzymujemy słowniczek, notatki i materiały. To bardzo pomaga.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Gorąco polecam lekcje z p. Krystianem. W trakcie naszej współpracy mogłam liczyć na zajęcia dostosowane do moich aktualnych potrzeb, także w zakresie słownictwa specjalistycznego, związanego z moją branżą zawodową.
Pan Krystian to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, potrafiący stworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą zdobywaniu wiedzy, a przy tym prawdziwy profesjonalista.
POLECAM!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Polecam w 100%!
Przyjazna atmosfera i ciekawe lekcje. Pan Krystian cierpliwie wszystko tłumaczy. Materiał zawsze przygotowany do aktualnych potrzeb.
Dzięki zajęciom z Panem Krystianem w końcu udało mi się pokonać barierę językową.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2021

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panem Krystianem. Świetne przygotowanie do lekcji, miła atmosfera, a Pan Krystian fantastycznie tłumaczy wszelkie zagadnienia z języka angielskiego. Bardzo pomógł mi w przygotowaniach do egzaminu FCE.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2021

Serdecznie polecam Pana Krystiana. Jest bardzo dobrym nauczycielem, doskonale tłumaczy i ma bardzo dobrą wymowę. Zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć na których panuję miła atmosfera.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Polecam Pana Krystiana. Lekcje odbywają się zawsze punktualnie, panuje miła atmosfera, widać duże zaangażowanie, wiedza przekazywana jest w ciekawy i przystępny sposób.
Dzięki korepetycjom język angielski nie stanowi dla mnie problemu i nie jest już tylko kolejnym przedmiotem lecz moim zainteresowaniem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Świetna atmosfera, urozmaicone zajęcia, duża wiedza i zaangażowanie Pana Krystiana tylko zachęcają do lekcji i nauki.
Korzystałam zarówno z formy zajęć stacjonarnych, a także online i z całego serca polecam każdą z nich.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

z lekcji korzystamy od listopada ubiegłego roku. Jestesmy bardzo zadowoleni. Na pana Krystiana możemy zawsze liczyc. Doskonale tłumaczy kazda watpliwosc gramatyczna. I ma duuuuzo cierpliwości ;) polecamy w 100%.

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Syn korzysta z lekcji angielskiego 8 miesiąc i pomimo że musimy dojeżdżać 20 km w jedną stronę syn nie zamieniłby tego nauczyciela na żadnego innego w swojej okolicy! obecnie lekcje przez skype również są facynujące!! . Pan Krystian ma indywidualne podejście do uczni i do ich poziomu wiedzy! prowadzi zajęcia w sposób bardzo interesujący! jest czas na luźną rozmowę jak i na ścisłą gramatykę!!dzięki temu można nie tylko podciągnąć swoją ocenę z przedmiotu ale również nauczyć się swobodnej konwersacji !! to fascynujące gdy język angielski staję się przyjemnością oraz pasją ...! polecam zajęcia u p. Krystiana w 100% !!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Miła i luźna atmosfera, dobrze przekazana wiedza i świetnie wytłumaczona gramatyka. Polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2019

Jestem zadowolony z korepetycji. Fajne konwersacje przynoszące rewelacyjne efekty, a także świetnie wytłumaczona gramatyka. Polecam!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Lekcje z Panem Krystianem są ciekawie prowadzone, zarówno moje młodsze jak i starsze dziecko jest bardzo zadowolone. Oprócz normalnej nauki dzieci tworzą różne projekty. Serdecznie polecam pana Krystiana.

avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Lekcje prowadzone ciekawie i z zainteresowaniem.Jestem zadowolony ,można się nauczyć dużo słownictwa

avatar
Feliks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Lekcje z Panem Krystianem to sama przyjemność, angielski na dobrym poziomie. Nauczyciel godny polecenia, pozdrawiam.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Miła atmosfera, dobrze przekazywana wiedza, wielka cierpliwość. Bardzo polecam!

avatar
Arek i Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Od roku bierzemy lekcje angielskiego od Krystiana i jestesmy bardzo zadowoleni.. zajecia przebiegaja w luznej atmosferze dzieki czemu latwiej przelamuje sie bariere jézykowá.. nauczyciel godny polecenia.. :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.