Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków

Karolina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Karolina

O mnie

Jestem magistrem Biotechnologii. Lubię dzielić się swoją wiedzą, a prowadzenie korepetycji daje mi dużo satysfakcji. Udzielam korepetycji z MATEMATYKI, CHEMII i BIOLOGII oraz przedmiotów akademickich takich jak biochemia, genetyka, genetyka molekularna, enzymologia, inżynieria genetyczna. Łatwo nawiązuję kontakt z uczniem i dbam o dobrą atmosferę podczas lekcji, gdyż uważam że jest ona kluczowa dla dobrego zrozumienia omawianego materiału. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i cieszę się zadowoleniem swoich uczniów.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Biotechnologia
01.2013 - 04.2018
Uniwersytet SWPS
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Trudne zagadnienia były dokładnie omawiane, miła atmosfera na zajęciach i biochemia zaliczona :) polecam

MAGALI Karolina Ossysek

Dziękuję bardzo :) miło było mi współpracować :) Powodzenia!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Lepiej trafić nie mogłam! Pani Karolina to osoba która spadła mi dosłownie z nieba! Jej pełne zaangażowanie i cierpliwość na każdych zajęciach sprawiły, że nawet najstraszniejsza dla mnie enzymologia nie była aż taka przerażająca. ;) Ogromna wiedza i co najważniejsze- umiejętność dzielenia się nią z najbardziej opornymi studentami. Pani Karolina poświęca ogrom własnego czasu, aby jak najrzetelniej przygotować się do zajęć. Jedyne czego żałuję, to że nie skorzystałam z Pani lekcji wcześniej. Polecam każdemu!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Polecam z całego serca! Ogrom wiedzy przekazywany w bardzo przystępny sposób ☺️ Przez 3 lata nie mogłam sobie poradzić z jednym przedmiotem na kierunku Biotechnologia, ale dzięki Pani Karolinie w końcu się udało!
Wszystko tłumaczone jasno, czytelnie i obrazowo. Super kontakt ze studentem. Bardzo ważne było dla mnie to, że jeśli czegoś nie zrozumiałam Pani Karolina próbowała na wiele sposobów do mnie dotrzeć, bez jakichkolwiek nerwów jakie często towarzyszą prowadzącym zajęcia na uczelniach.
Dziękuję raz jeszcze!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Przygotowana do problemu, tłumaczy obrazowo, używając różnych porównań, bdb kontakt z uczniem, sumiennie i punktualnie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.