Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Kraków
Muzyka50 / 60 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Absolwentka studiów magisterskich z kompozycji chętnie udzieli lekcji gry na fortepianie (pianinie), a także pomoże w nauce kształcenia słuchu czy rytmiki. Poziom dostosowywany jest do ucznia, może więc to być nauka od podstaw, bądź po prostu pomoc w ćwiczeniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi prowadząc zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne. Jeśli więc już dawno przekroczyłeś wiek szkolny, a wciąż marzysz o zagraniu swojej ulubionej piosenki czy kolędy – zadzwoń! ;)

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Świetne podejście do ucznia, przynoszące realne efekty i ogromną satysfakcję.
Kasia uczy z prawdziwą pasją, zaraża pozytywnym podejściem i motywuje do nauki. Opierając się na własnym przypadku odnoszę wrażenie, że potrafi nauczyć gry na pianinie naprawdę każdego;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Bardzo miła, ciepła, serdeczna, cierpliwa, posiada duży talent w zakresie nauczania dzieci. Polecam z czystym sumieniem panią Kasię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.