Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Kraków
Muzyka50 / 60 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem z wykształcenia kompozytorką, na co dzień uczę również gry na fortepianie/pianinie. Szczególną satysfakcję daje mi praca z młodzieżą i dorosłymi - nigdy nie jest za późno aby rozwijać swoje hobby! 
Jestem otwarta na różne gatunki muzyki; sama też staram się dobierać uczniom różnorodny program, dostosowany do ich poziomu zaawansowania i zainteresowań. Znane (i mniej znane!) melodie muzyki klasycznej, opracowania muzyki filmowej, akompaniamenty, improwizacja… - jeżeli chcesz nauczyć się od podstaw swojej ulubionej piosenki, albo wspólnie poćwiczyć utwór, który już grasz - zadzwoń :) 
Dodatkowo mamy możliwość pracy nad autorskimi kompozycjami - zarówno tymi tworzonymi nad instrumentem w formie improwizacji jak i partyturami. Jeżeli chcesz, popracujemy również nad instrumentacją i tworzeniem aranżacji. Chętnie pokażę także podstawy pracy w programie Cubase z wykorzystaniem sampli. 

Serdecznie zapraszam!
Kasia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Akademia Muzyczna w Krakowie
Licencjat
kompozycja
10.2013 - 09.2015
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
kompozycja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Świetne podejście do ucznia, przynoszące realne efekty i ogromną satysfakcję.
Kasia uczy z prawdziwą pasją, zaraża pozytywnym podejściem i motywuje do nauki. Opierając się na własnym przypadku odnoszę wrażenie, że potrafi nauczyć gry na pianinie naprawdę każdego;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Bardzo miła, ciepła, serdeczna, cierpliwa, posiada duży talent w zakresie nauczania dzieci. Polecam z czystym sumieniem panią Kasię :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.