Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Gdynia (Chylonia)

Jolanta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jolanta

O mnie

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z ponad 20 letnim stażem. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje satysfakcję. Jestem osobą cierpliwą, twórczą i jednocześnie konsekwentną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2023

Super nauczyciel. Córka podciągnęła się w nauce. Chodzimy dwa miesiące i coś poszło do przodu. Kobieta ma podejście do dziecka. Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2023

Dobry i cierpliwy nauczyciel. Mój syn chodzi do 3 klasy i często miał problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Trudności sprawia mu też rozwiązywanie zadań z treścią. Dzięki pani Joli nadrabia zaległości. Wreszcie widzę efekty, a syn chętniej chodzi do szkoły. Po każdych zajęciach Michał wraca naładowany taką pozytywną energią i nie boi się próbować nowych rzeczy. Widzę, że nauka nie sprawia mu już takich problemów jak kiedyś.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.