Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Wrocław
Język węgierski60 / 60 min

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce języka węgierskiego.
1) ukończyłem filologię węgierską
2) zapewniam materiały do nauki,
3) doświadczenie w prowadzeniu zajęć przey Skype’a

Szczegóły do uzgodnienia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2023

Świetna współpraca, polecam węgierski z Karolem. Jest cierpliwy i solidnie tłumaczy, nawet jeśli ma się milion pytań :) Często pomiędzy lekcjami wyszukuje zagadnienia o które pytam, jeśli w książce nie ma wystarczająco dużo materiału poświęconego problemowi, prezentując następnie na lekcji przykłady użycia, lub robiąc kolejne ćwiczenia w tematyce, tak, aby najlepiej utrwalić materiał i rozwiać wątpliwości.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

Polecam lekcje wegierskiego z Karolem. Uczy mnie od podstaw, cierpliwie tlumaczy i w ciekawy sposob prowadzi kazda lekcje. Jest dyspozycyjny i elastyczny. Nie ma problemu z przelozniem lekcji jesli istnieje taka potrzeba. Bardzo goraco zachecam do lekcji z Karolem :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Witam serdecznie, polecam lekcje języka węgierskiego z Karolem.
Jest kompetentnym oraz bardzo cierpliwym nauczycielem. Super motywuje "ucznia" czyli mnie do wytrwałej nauki :). Elastyczny godzinowo. Tempo nauczania dostosowuje do możliwości i potrzeb drugiej strony. Wszystko to uzupełnia przekazaną w ciekawy sposób wiedzą o Węgrach i ich kraju!
Karol tak trzymaj!
Dziękuję :)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2016

Jako nauczyciel języka węgierskiego posiada wszystkie najistotniejsze cechy:
- cierpliwość,
- 100% dyspozycyjność,
- wyrozumiałość.
Nauczył mnie tego języka od zera w ciągu 1.5 roku :) Karola polecam każdemu kto chciałby zacząć naukę języka węgierskiego oraz osobom bardziej zaawansowanym :)

avatar
Danka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2013

O Karolu jako nauczycielu języka węgierskiego można mówić tylko w samych superlatywach. Jest cierpliwy, cierpliwy i jeszcze raz cierpliwy – co szczególnie przy nauce wybranego przez nas języka ma duże znaczenie. Potrafi dokładnie wytłumaczyć wszelkie niuanse gramatyczne i źródłosłów języka węgierskiego, można z Nim wymienić spostrzeżenia o narodowych zwyczajach i wydarzeniach kulturalnych na Węgrzech. Bardzo praktyczna forma nauki przez skype’a i Jego dyspozycyjność sprawdza się w 100 procentach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2012

Karol jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem; gdy jest to konieczne, wielokrotnie tłumaczy to samo zagadnienie na różne sposoby, aby można było zrozumieć jakże zawiłe zagadnienia węgierskiej gramatyki. Do nauki wykorzystuje różnorodne materiały, lekcje nie są nudne, prowadzone w odpowiednim tempie. Co ważne: Karol nie zostawia żadnego pytania bez odpowiedzi i wszystko tłumaczy "do skutku". Początkowo - przyzwyczajona do tradycyjnych korepetycji "twarzą w twarz" - nie byłam zwolenniczką lekcji przez Skype'a. Jednak już po pierwszej lekcji "on-line" zmieniłam zdanie: jest to bardzo, baaardzo wygodne; ze względu na elastyczność tego rozwiązania, mimo napiętego grafiku, mogę mieć lekcje często i systematycznie; nie zauważyłam, by taka forma zajęć odbijała się na jakości nauczania. POLECAM!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2012

Szervusz! Karol jó és türelmes tanár. Ten człowiek po prostu rozumie, że do węgierskiego trzeba cierpliwości. Wielokrotnie podchodziłem do tego języka, ale już po kilku lekcjach rezygnowałem z powodu jego zawiłości. Karol jest jednak znakomitym przewodnikiem w labiryncie j. węgierskiego, ponieważ:
- jest cierpliwy,
- wie, co przysparza najwięcej trudności początkującemu,
- dostosowuje tempo i zakres nauki do potrzeb ucznia,
- jest dyspozycyjny,
- lekcje przebiegają w koleżeńskiej atmosferze.
Lekcje u Karola polecam wszystkim początkującym.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.