Kristina Bogdanova

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław (Klecina)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka śpiewu, ekstremalne techniki wokalu i nie tylko =)
Troche o mojej szkolcie.
PigVoc School to stworzony przeze mnie warsztat wokalny, który ukierunkowany jest na odnalezienie własnego stylu oraz poznanie i udoskonalenie technik ekstremalnego wokalu. Na to, co ta szkółka ma do zaoferowania składa się wiedza zdobyta przeze ze mnie poprzez własne doświadczenia, oraz wiedza z innych źródeł. Dla każdego ucznia będzie przygotowany program dostosowany do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Podczas zajęć bardzo duży nacisk kładzie się na : 1) Prawidłowe wykonanie technik! 2) Emisję głosu 3) Psychologicznie aspekty 4) Kreatywne podejście 5) Przygotowanie do występów Jeśli chcesz nauczyć się wydobywać z siebie brutalne, świńskie dźwięki albo tylko dodać do swojego wokalu odrobinkę pazura…Zapraszam na zajęcia! Lekcje odbywają zarówno w pomieszczeniu , plenerze tak i ONLINE!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 09.2017
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Instrumentalista
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2011 - 11.2017
Percival Schuttenbach
07.2018 - aktualnie
Synapsa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mac
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam! Niesamowita osoba, niesamowity wokal, niesamowite zdolności! \m/

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.