Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Józefów
Otwock
Łomianki
Izabelin
Ząbki
Marki
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia70 / 60 min

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/517 opinii

Opis ogłoszenia

Historia - korepetycje, przygotowanie do matury, olimpiady

Jestem nauczycielem akademickim historii. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z historii, adresowanych do uczniów wszystkich typów szkół, maturzystów, studentów, olimpijczyków, a także dla wszystkich osób, które chcą coś poznać z historii.

Od ponad lat przygotowuję maturzystów, również tych zdających historię w ramach IB. Staram się połączyć realizację materiału szkolnego i maturalnego z indywidualnym stylem prowadzenia zajęć, z uzupełnieniem ich o właściwy kontekst i dostosowaniem do indywidualnych potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami. W plan zajęć wkomponowane są powtórki, rozwiązywanie testów i pisanie próbnych prac maturalnych.

Mogę pomóc także przy przedmiocie "Historia i teraźniejszość".

Chętnie witam pasjonatów historii, którzy chcą spróbować swoich sił w olimpiadzie historycznej i konkursach (np. kuratoryjny, przedmiotowe, losy żołnierza). Wszyscy moich podopieczni uzyskali status laureata lub finalisty.

Mogę dojeżdżać do ucznia lub prowadzić zajęcia u siebie w domu (mieszkam na Bielanach), oraz online - z zakresem w całym kraju i za granicą. Czas trwania zajęć - od 1 do 2 godz., dzień i godzina do ustalenia, możliwe również spotkania w weekendy. Możliwa darmowa lekcja próbna.

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 09.1999
Uniwersytet Warszawski
Doktor
historia, filologia klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2000 - aktualnie
Polska Akademia Nauk
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Dzień dobry. Syn uczył się z Panem Robertem przez 2 lata w liceum. To doskonały nauczyciel, z ogromną wiedzą, pasją i kulturą osobistą. Syn bardzo dużo wynosił z zajęć, został finalistą olimpiady WOS. Absolutnie polecam!!

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 czerwca 2019

Polecam pana Roberta. Wyciągnął syna z zagrożenia z historii. Duża wiedza i kultura.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Syn właśnie został laureatem gimnazjalnego konkursu kuratoryjnego z historii i to w zasadzie wystarczy za rekomendację. Ponieważ uczy się w 2klasie gimnazjum to z Panem Robertem musiał przerobić cały program wraz z rozszerzeniem. Pana Roberta cechuje bardzo solidne i profesjonalne podejscie do zajęć oraz bardzo wysoka kultura i zaangażowanie. Syn który jest pasjonatem historii bardzo sobie ceni możliwość nauki z panem Robertem.

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2017

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, a co najważniejsze skuteczne. Matura 2016, lekcje z WOS, świetny wynik na egzaminie umożliwił dostanie się na wymarzoną psychologię. Bardzo polecam, warto.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Bardzo dobre, solidne i profesjonalne przygotowanie do matury, poza tym zajęcia prowadzone w sposób wciągający. Mogę też pochwalić regularność spotkań i dużo pracy ze źródłami, oraz powtórki.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2013

Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny, zawierają merytoryczną wiedzę z zakresu danego tematu, a jednocześnie jest tam wiele ciekawostek i faktów, których nie znajdziemy w żadnym podręczniku co powoduje, że spotkanie z historią staje się pasjonującą przygodą.
Pan Robert zna odpowiedzi na wszystkie pytania z dziedziny historii i nie tylko. Na zajęcia przychodzi przed czasem, tak aby lekcja mogła rozpocząć się punktualnie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2013

W te wakacje miałem poprawkę z historii, i ten pan mnie skutecznie "wyciągnął" z zagrożenia. Polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 października 2013

Syn nie był zadowolony. Pan Robert ma wiedzę, ale gubi się w maturalnych wymaganiach a to nas najbardziej interesowało. Poza tym ciągle nie ma czasu i zbywa klienta.

Robert

"gubi się w maturalnych wymaganiach" - zapewne znaczy to tyle, że nie idę ściśle, jak to się mówi, "pod klucz", tylko staram się ubarwić i uatrakcyjnić zajęcią czymś spoza tego klucza. Bo wymagania maturalne znam.
"nie ma czasu i zbywa klienta" - bardzo rzadko odwołuję zajęcia, i tylko w bardzo naglącej sytuacji. Ten zarzut jest już zupełnie absurdalny.

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2013

Witam,
Chciałbym Wam polecić z czystym sumieniem Pana Roberta, jeśli pozostałe opinie was nie przekonały powinniście wiedzieć, że:
-Pan Robert jest niezwykle punktualną osobą, nie ma mowy o odwołanych zajęciach, co w perspektywie klasy maturalnej staje się niezwykle ważne. Secundo, przez rok wspólnej nauki do WOS-u i Historii (oba przedmioty na poziomie rozszerzonym) Pan Robert zawsze był przygotowany do przeprowadzenia zajęć, niezależnie od tematu! Ogromna wiedza, stale aktualizowana w mojej opinii jest decydującym czynnikiem, dla którego powinniście się zdecydować:) Mógłbym o pozostałych aspektach pisać jedynie w samych superlatywach (jak choćby wzorowe sprawdzanie oraz omawianie prac pisemnych), ale pozostawiam Wam możliwość abyście się sami przekonali a następnie dostali na studia stacjonarne nieodpłatne, w moim wypadku był to wydział prawa na UJ.
Pozdrawiam

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Polecam Pana Roberta jako skutecznego nauczyciela łaciny.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Polecam lekcje z panem Robertem. Bardzo duża wiedza przekazywana w sposób przejrzysty. Skutecznie i szybko przygotował mnie do egzaminu, który zaliczyłam na ocenę bdb.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2011

Zajęcia spędzone z Panem Robertem nie przypominają mi czasów liceum. Dobry, sprawny nauczyciel. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2011

Oprócz wiedzy, którą Pan Robert przekazuje w bardzo przystępny sposób, spotkania przebiegają w miłej atmosferze i dogodnych terminach.Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2011

Pana Roberta cechuje doskonałe przygotowanie merytoryczne i ogromna wiedza, dodatkowym atutem jest mozliwość ustalenia dogodnych terminów spotkań. Serdecznie polecam. Pozdrawiam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2011

Bardzo dobre przygotowanie z gramatyki i w nauczaniu tłumaczenia tekstów (plus fachowe tłumaczenie na zlecenie dokumentów z XV-XVI w.). Polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2011

Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera. Pan Robert potrafi wytłumaczyć wszelkie zawiłości gramatyczne w bardzo przystępny sposób :). Jestem bardzo zadowolony z zajęć, polecam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2011

Miałam do nadrobienia różnice programowe po zmianie szkoły, i u pana Roberta znalazłam bardzo dobrą pomoc, tak że zaliczyłam na bardzo dobrze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.