Marta Machnikowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

U mnie wreszcie zrozumiesz matematykę!

Zapraszam na korepetycje:
- maturzystów – zakres podstawowy i rozszerzony oraz IB
- uczniów liceów i techników – zakres podstawowy i rozszerzony oraz IB
- uczniów przygotowujących się do egzaminu 8-klasisty
- uczniów szkół podstawowych    

Udzielam korepetycji i przygotowuję do matury podstawowej oraz rozszerzonej od 12 lat. Mam dużo cierpliwości, a atmosfera w czasie lekcji jest przyjazna i spokojna. Moi uczniowie poprawiają oceny w szybkim tempie i zdają egzaminy z dobrymi wynikami.

Obecnie proponuję również korepetycje w innowacyjnej odsłonie. Polega ona na dzieleniu czasu lekcji na mniejsze przedziały: kwadrans, pół godziny itp. Z doświadczenia wiem, iż wielokrotnie zdarza się tak, że uczeń mając matematykę w szkole kilka razy w tygodniu ma problem z odrobieniem pracy domowej i musi czekać cały tydzień na korepetycje odbywające się zawsze w tym samym terminie, aby korepetytor wyjaśnił trudne zagadnienia. Proponuję więc możliwość podzielenia czasu lekcji. Jak to działa? Na przykład decydują się Państwo na półtorej godziny tygodniowo. Stwarza to możliwość podzielenia tego czasu np. na trzy półgodzinne lekcje, których termin ustalam bezpośrednio z uczniem. Jeżeli jednak potrzebne jest przygotowanie przed sprawdzianem, to lekcja może trwać jednorazowo półtorej godziny – wszystko zależy od ustalenia pomiędzy korepetytorem a uczniem. Możemy umawiać się o niemal dowolnej porze w tygodniu, a także w weekendy.

Lekcje prowadzone są online z wykorzystaniem najnowszych narzędzi. Uczniowie doskonale sobie radzą z taką formą nauki. Zajęcia tego typu są bezpieczne, mniej czasochłonne niż tradycyjne (nie ma konieczności dojazdów i związanych z tym niejednokrotnie opóźnień) i sprawdzają się na każdym poziomie nauczania, zarówno w podstawówce, jak i w liceum. W trakcie lekcji możemy korzystać z narzędzi niezwykle pomocnych w nauczaniu, jak np. testy online, a także program Geogebra – niezastąpiony szczególnie do nauki geometrii i stereometrii. Ukończyłam kurs Geogebry na poziomie średniozaawansowanym.   

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1986 - 06.1991
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
06.2019
Geogebra
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.