Galina Krakowiak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Łódź (Dąbrowa)

Galina Krakowiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Galina Krakowiak

O mnie

Doświadczony native speaker, mgr filologii rosyjskiej zaprasza na zajęcia z j. rosyjskiego na każdym poziomie. Przygotowanie do egzaminów, j. biznesowy, konwersacje i tłumaczenia, oraz prace pisemne. Mam dużo materiałów dydaktycznych z Rosji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mirosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Świetny nauczyciel, prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie! Jestem pełen podziwu wiedzy i umiejętności jej przekazania. Nie ma tematów, o których nie moglibyśmy porozmawiać po rosyjsku. Oprócz nauki samego języka, dowiedziałem się też bardzo dużo o samej Rosji, obyczajach i ciekawostkach. Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 stycznia 2023

Ostrzegam wszystkich przed tą osobą, uczyła mojego syna który przez jej lekcje nie zdał do następnej klasy, tak w perfidny sposób potrafi mieszać dziecku w głowie. Dziecko które jest bardzo zdolne i utalentowane nagle zaczyna mieć duże problemy, to daje do myślenia. Bardzo uważajcie na tę osóbkę

Galina Krakowiak

Nigdy nie uczyłam Pana syna, wielka szkoda....Ale wyjaśnię tą sprawę. proszę uważać!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.