Katarzyna Piekarczyk

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Namysłów
Oleśnica
Brzeg
Kluczbork
Opole
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje języka angielskiego (stacjonarne-Namysłów, lub online) wszystkie osoby na różnym poziomie zaawansowania.

Jestem doświadczonym nauczycielem z wieloletnim stażem w nauczaniu jak i magistrem filologii angielskiej dlatego też chętnie pomogę uczniom ze szkół podstawowych z klas 4-8, średnich jak i osobom dorosłym w nauce języka angielskiego.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu do lekcji, pracach domowych, jak i przygotowaniu do egzaminów (egzamin ósmoklasisty, matura, egzaminy FCE, CAE czy poprawkowe), w konwersacjach czy w tłumaczeniach pisemnych to zapraszam :)

45 min - 50 zł 
60 min - 70 zł 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Piekarczyk
Reymonta 8b/5
46-100 Namysłów
NIP: 7521396731

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia angielska
10.2008 - 06.2009
Podyplomowe Studium Przekładu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - 08.2012
Gimnazjum nr 3 w Oławie
09.2013 - 08.2017
II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2011

Pani Kasia pomaga doszkalać mi język, który jest niezbędny w mojej pracy. Dzięki niej dużo łatwiej jest mi się porozumiewać w języku angielskim. Polecam. Sama na bieżąco korzystam z pomocy Pani Kasi.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2010

Kasia uczy mnie od kilku lat. Musze przyznać, że jestem oporną uczennicą jednak tylko ona potrafi do mnie trafić i ma tony cierpliwości. Doskonale poprawia moją wymowę oraz świetnie wyszkoliła mnie gramatycznie. Gorąco polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.