Katarzyna Piekarczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Namysłów
Oleśnica
Brzeg
Kluczbork
Opole
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje języka angielskiego ( stacjonarne-Namysłów, lub online ) wszystkie osoby na różnym poziomie zaawansowania.

45 min - 60 zł
60 min - 80 zł

Jestem doświadczonym nauczycielem z wieloletnim stażem w nauczaniu jak i magistrem filologii angielskiej dlatego też chętnie pomogę uczniom ze szkół podstawowych z klas 3-8, średnich jak i osobom dorosłym w nauce języka angielskiego.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu do lekcji, pracach domowych, jak i przygotowaniu do egzaminów (egzamin ósmoklasisty, matura, egzaminy FCE, CAE czy poprawkowe), w konwersacjach czy w tłumaczeniach pisemnych to zapraszam :)

W razie nieodebranego połączenia proszę o wiadomość tekstową lub maila. Skontaktuję się w najbliższym możliwym terminie :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 18:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Piekarczyk
Reymonta 8
46-100 Namysłów
NIP: 7521396731

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
Filologia angielska
10.2008 - 06.2009
Podyplomowe Studium Przekładu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - 08.2012
Gimnazjum nr 3 w Oławie
09.2013 - 08.2017
II Liceum Ogólnokształcące w Oleśnicy

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Profesjonalizm i wysoki poziom nauczania. Już po kilku lekcjach zauważyłam pierwsze efekty. Polecam

avatar
ANIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2022

Kasia, uczy mnie od jakiegoś dłuższego czasu angielskiego, który jest mi niezbędny do pracy. Dzięki Kasi moje postępy w używaniu i posługiwaniu się angielskiego w firmie są bardzo widoczne i ciągle go rozwijam. To wszystko dzieki Kasi, jej wiedzy, podejściu do uczenia i posiadanych kompetencji. Serdecznie polecam Kasię jako profesjonalnego nauczyciela i lektora języka angielskiego.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2011

Pani Kasia pomaga doszkalać mi język, który jest niezbędny w mojej pracy. Dzięki niej dużo łatwiej jest mi się porozumiewać w języku angielskim. Polecam. Sama na bieżąco korzystam z pomocy Pani Kasi.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2010

Kasia uczy mnie od kilku lat. Musze przyznać, że jestem oporną uczennicą jednak tylko ona potrafi do mnie trafić i ma tony cierpliwości. Doskonale poprawia moją wymowę oraz świetnie wyszkoliła mnie gramatycznie. Gorąco polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.