Bożena Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Olsztyn (Brzeziny)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od października 2017 jestem emerytowanym nauczycielem akademickim z czterdziestoletnim doświadczeniem dydaktycznym. Pracowałam w Katedrze Chemii UWM w Olsztynie. Prowadziłam między innymi wykłady i ćwiczenia z chemii ogólnej i nieorganicznej na Wydziale Biologii i Biotechnologii od początku powstania wydziału. Ponadto prowadziłam kursy przygotowawcze do egzaminów na akademie medyczne, przygotowywałam licealistów do egzaminów maturalnych. Wielu moich uczniów pracuje już w swoich wymarzonych aptekach, gabinetach stomatologicznych i innych placówkach służby zdrowia. Jeżeli chcesz zrealizować swoje zamiary: te małe np. zaliczyć sprawdzian czy dobrze napisać klasówkę lub te duże czyli w przyszłości zostać medykiem, zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Bożena Kowalczyk
Ul. Wengris 89
10-765 Olsztyn
NIP: 7391025780

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.