Arkadiusz Kowalski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Angielski online – skutecznie i z pasją

Liczą się rezultaty

Jeśli interesuje Cię wynik – chcesz skutecznie komunikować się w języku angielskim i osiągać sukcesy językowe w szkole, w pracy lub w biznesie, to są to zajęcia właśnie dla Ciebie.

Wspólnie zbadamy Twoje potrzeby , wyznaczymy cele językowe , zaprojektujemy procesy , przełożymy je na codzienne działania i będziemy regularnie mierzyć wyniki .

Jestem filologiem angielskim , tłumaczem i korektorem tekstów technicznych i marketingowych oraz pasjonatem skutecznego działania , dlatego w mojej pracy liczy się przede wszystkim Twój wynik językowy .

Zapraszam na indywidualne zajęcia językowe z wykorzystaniem aplikacji takich jak Skype, Zoom, Webex, Whereby i wielu innych.

Arkadiusz Kowalski
Tel. [*513-411-783
arek.kowalski1(małpa)wp(kropka)pl*]

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
03.2012
Egzaminator TELC
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.