Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa (śródmieście +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek55 - 100 / 60 min

Agata Uchman

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje malarstwa i rysunku dzieci i dorosłych. Przygotowuję do egzaminów na ASP-kierunek moda, scenografia.Mam doświadczenie jako edukator.
Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności manualne, poznać techniki pracy twórczej,rysunek żurnalowy,oddać się swojej pasji, bądź konkretnie wiążesz swoją przyszłość ze sztuką zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.