Zuzia Szczepaniak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań (Łazarz)
Faktura VAT

O mnie

Jestem filologiem włosko-hiszpańskim i lektorem językowym z wieloletnim doświadczeniem.



Kocham podróże, szczególnie do krajów śródziemnomorskich. Uwielbiam poznawać ludzi z różnych krajów oraz tych, którzy tak jak ja pasjonują się różnymi kulturami. W moim sercu szczególne miejsce zajmują południowe Włochy i północna Hiszpania.



Języki obce kocham za to, że dzięki nim możemy budować bliskie relacje z ludźmi pochodzącymi z zupełnie innych miejsc na Ziemi, a także za to, że uczą nas innego postrzegania świata, na którym żyjemy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2022
UAM
Magister
Filologia włoska/hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.