Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 / 60 min

Przemysław

Opis ogłoszenia

Witam, jeśli szukasz dobrych i ŁATWYCH korepetycji z historii to… źle trafiłeś, jeśli jednak szukasz DOBRYCH i WYMAGAJĄCYCH korepetycji z historii to zachęcam do przeczytania tego ogłoszenia.

Udzielę korepetycji z historii dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjów lub szkoły średniej. Nie interesuje mnie to czy jesteś wybitnym uczniem z historii, olimpijczykiem, czy też ‘walczysz’ o przejście do kolejnej klasy ( tak, tak pewnie nauczyciel z historii się na Ciebie uwziął ;) ), na korepetycjach pracujemy po mojemu, a to pozwoli Ci osiągnąć zamierzony przez Ciebie cel.

JAK TO DZIAŁA:
1. Nawiązujesz ze mną kontakt
2. Na pierwszej lekcji zarysowujesz mi swoje cele ( dlaczego do mnie przyszedłeś, do czego chcesz się przygotować itp. )
3. Na kolejną lekcję przygotowuję dla Ciebie własny program indywidualnie dopasowany do Ciebie, którego skrupulatnie się trzymamy.
4. Każde korepetycje rozpoczynamy od krótkiego sprawdzianu - np. luźna rozmowa, która pozwoli mi zorientować się czy opanowałeś/opanowałaś materiał faktograficzny w stopniu zadowalającym.
5. Wprowadzam nowy temat.
6. Za korepetycje płacisz z góry za cały miesiąc.

*Do każdego z uczniów podchodzę indywidualnie. W szkole spotykam się z różnego rodzaju młodzieżą oraz z ich możliwościami intelektualnymi dlatego też wiem jakich metod używać aby osiągnąć sukces jako nauczyciel.
*W trakcie korepetycji używam przygotowanych przeze mnie prezentacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć dane zagadnienie.

  • Swoje korepetycje opieram w dużej mierze na konwersacji, która nauczy Cię logicznego myślenia i sztuki wyciągania wniosków.
  • Jeśli szukasz tradycyjnych korepetycji, podczas których nauczyciel robi wszystko za Ciebie, to zapraszam gdzie indziej!

OPCJONALNIE: Mogę również nauczyć Cię jak napisać pracę na rozszerzonej maturze. Pisanie przychodzi mi łatwo i pisze z polotem, a że jestem nauczycielem.. to już sam sobie dopowiedz.

Jeśli chcesz czegoś się nauczyć to zapraszam na moje korepetycje!

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 21:00
Wtorek17:30 - 21:00
Środa17:30 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.