Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Książenice
Żyrardów
Milanówek
Nadarzyn
Pruszków

Opis ogłoszenia

Zapraszam na przyjazne i kreatywne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ( uczniowie klas 1-3). Zajęcia mogą mieć na celu utrwalenie materiału bieżącego, nadrobienie materiału z czasu edukacji zdalnej lub mogą wybiegać poza materiały szkolne.W zajęcia wplatam zabawy ruchowe, gry dydaktyczne oraz materiały wspomagające rozwój i efektywność pracy.
Oferuję dojazd do domu ucznia.
Zapraszam do kontaktu :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2013
Uniwersytet Gdański
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.