Krzysztof Maciejko

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Suwałki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Także ONLINE

Udzielę korepetycji z zakresu harmonii jazzowej oraz klasycznej, kształcenia słuchu, zasad muzyki, historii muzyki, fortepianu, kontrabasu oraz języka angielskiego.

 

Uczyłem się w PSM I i II stopnia w Suwałkach, następnie na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie kontrabasu klasycznego prof. Leszka Sokołowskiego , a aktualnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie kontrabasu jazzowego Pawła Pańty.

Aktualnie kończę studium pedagogiczne - mam nie tylko bogate doświadczenie "życiowe" w nauczaniu, ale także zawodowe przygotowanie pedagogiczne .

Lekcje prowadzę ciekawie, spokojnie, dobieram materiały dodatkowe i zadania domowe - INDYWIDUALNIE - to dla mnie podstawa.

Udzielam również lekcji języka angielskiego którego sam uczyłem się przez ponad 10 lat u znakomitego profesora, absolwenta jednego z najlepszych światowych wydziałów literatury angielskiej na Uniwersytecie Cambridge. Maturę zdawałem w języku angielskim.

Oferuję pomoc tuż przed kartkówkami lub sprawdzianami, przy bieżącym materiale, przygotowaniu do egzaminów, rozszerzeniu materiału szkolnego, a także w przełamaniu bariery językowej i nauce JĘZYKA ŻYWEGO, nie samych zadań i ćwiczeń…

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 09.2017
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach
Kontrabas
10.2017 - 07.2018
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Instrumentalistyka - kontrabas klasyczny
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Jazz i muzyka estradowa - kontrabas jazzowy
Kursy i szkolenia
07.2016
Warsztaty Jazzowe w Puławach
08.2016
Warsztaty Jazzowe w Chodzieży
05.2017
Matura dwujęzyczna
08.2019
Kurs Orkiestrowy Ars Musica
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Nauczyciel prywatny
Nauczyciel harmonii jazzowej i klasycznej, zasad muzyki, historii muzyki, kształcenia słuchu, fortepianu, kontrabasu oraz języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.