Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos25 / 60 min

Przemek

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM NAS KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MATURY Z WOSU W 2019 ROKU
KONTAKT : 531 730 140
PLAN MATURALNY GRATIS !
Witam,
Udzielę korepetycji z WOS-u na wszystkich szczeblach edukacji ( studia, liceum, technikum, gimnazjum). W sposób szczególny swój czas i zaangażowanie poświęcam na przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Kurs przeznaczony jest dla osób którzy planują wybrać się na kierunki takie jak :
- prawo
- administracja publiczna
- politologia
- bezpieczeństwo wewnętrzne
- stosunki międzynarodowe ect.

Doświadczenie
Posiadam 2 lata doświadczenie jako korepetytor wiedzy o społeczeństwie oraz historii. Przygotowywałem już osoby do matury, testów gimnazjalnych oraz olimpiad.

Zachęcam Cie do skorzystania z mojej pomocy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz na adres email studentixx(małpa)gmail(kropka)com lub zadzwoń na numer 531- 730 -140
Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.