Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Siedlce
Mińsk Mazowiecki
Mrozy
Łuków (Centrum +1)
Kotuń
Warszawa (Centrum +1)

O mnie

Zajmuję się pisaniem, przepisywaniem tekstu z różnych nośników, korepetycjami (zarówno matematyka,polski, jak i inne przedmioty) oraz odrabianiem lekcji z dziećmi oraz pomocą w pisaniu wypowiedzi.

Mam doświadczenie w nauczaniu. Lubię kontakt z dziećmi. Prowadzę zajęcia bezstresowo. Tłumaczę zrozumiale.

Sukcesy podopiecznych to i mój sukces.Zainteresowanych, zapraszam do kontaktu!UDZIELAM KOREPETYCJI W TYM MOMENCIE TYLKO NA TERENIE SIEDLEC, chyba, że zbierze się odpowiednia grupa osób (aby opłacało się dojechac na miejsce). Zajęcia mogą być w formie grupowej, jak i indywidualnej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.